.
.
.
.

...

Billie Jenkins

22. března 2008 v 20:41 | čečičky
Billie Jenkins:

Billie je dívka, která má být Paiginou svěřenkou. Poprvé se potkaly, když na sestry měl spadeno jeden démon, Billie se najednou oběvila v černém oblečku , který sebrala v sex shopu(originální XD) Když Paige zjistila, že je Billie její svěřenka, byla radostí bez sebe XD Billie se postupně a ochotně učí z knihy stínů i pod rukou Paige a pomáhá sestrám, když jsou v nouzi a mají jiné identity, aby se skryly před policií(oběvují se jako sestřenky sester). Později Billie zabíjí démony, jen aby našla svoji starší sestru, kterou, když byla malá, unesl jeden z démonů. Její rodiče se, podle ní, nepokusili sestru najít, ale v tom se mýlila.

Schopnosti Billie:

Telekineze: Schopnost, která umožňuje pohybovat s předměty nebo později i s lidmi (démony). Předtím jsme ji mohli spozorovat u Prue a následně u Chrise.

Projekce: Projekce je schopnost, která se u magických bytostí vyskytuje velmi zřídka a právě tato skutečnost ji dělá výjímečnou. Billie prostřednictvím ní dokáže přeměnit kohokoliv na cokoliv, nebo cestovat v čase. Právě díky projekci našla stracenou sestru Christy a změnila sestry zpět na dobré. Projekce je ovládána myslí.

Bojové umění: Tato schopnost sice nepatří mezi ty magické, ale za zmínku určitě stojí. Billie se díky ní dokáže bez problémů vyhýbat koulím energie.


Kaley Christina Cuoco:
Kaley Christina Cuoco se narodila v Kalifornii rodičům Garymu a Layne Cuoco. Jejich příjmení má italský původ a znamená něco jako "vařit". Kaley má mladší sestru Brianu. Modelkou se stala již v šesti letech a v sedmi si vystřihla svoji první roli - v televizním filmu QUICKSAND (Pohyblivý písek). Hostovala ve spoustě seriálů, ve dvanácti si zahrála ve filmu PERFEKTNÍ ZÁSKOK a v patnácti se svou vrstevnicí - v té době rovněž začínající herečkou - Michelle Trachtenberg - ve filmu TO ANI NEMŮŽE BÝT NEBE. Ve Spojených státech ji roku 2002 proslavil seriál 8 JEDNODUCHÝCH PRAVIDEL. V devatenácti se ji do rukou dostala nabídka na zajímavou roli pubertální dcery Amandy guvernérky státu Kalifornie v katastrofickém filmu DESET A PŮL STUPNĚ. Od roku 2005 vystupuje v poslední sérii ČARODĚJEK jako Billie, mladá svěřenkyně sester Halliwellových. Tato role ji vynesla zatím asi největší popularitu. Ve volném čase Kaley ráda hraje tenis (je dokonce členkou týmu amatérské divize Jižní Kalifornie), bowling, nakupuje, baví se s kamarády, tancuje hip-hop, jezdí na koni nebo hraje na bicí. Říká, že stačí 10 minut "mlácení do bubnů" a je z ní jiný člověk…

Datum narození: 30.11.1985
Místo narození: Camarillo, Kalifornie
Znamení: Střelec
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.