.
.
.
.

...

Leo Wyatt

22. března 2008 v 20:29 | Marsí
Leo Wyatt:

Leo vystudoval medicínu a oženil se s mladou Lilian.Pak ale přišla II. světová válka a Leo jako zdravotník musel do války.Právě ošetřoval zraněného ,když se to stalo :zastřelili ho. Po smrti se ale dostal "do nebe" ,kde získal novou možnost-stát se světlonošem (bílím andělem) - člověkem který se stará o čarodějky a čaroděje a pomáhá jim v tom ,aby svou moc dobře používali.Leo dostal na starost právě Halliwellovi.Před sestrami se vydává za opraváře.Na první pohled učaruje Piper i Phoebe. Pak ale Leo zmizí a láska pomine.Když se ale po čase zase vrátí ,přistihne ho Phoebe jak opravuje světla na stropě bez žebříku.Zjistí že je světlonoš.Piper se to dozvídá až když je Leo smrtelně zraněn.To si oba uvědomí, že se milují a své lásce podlehnou.V třetí sérii se vezmou a v budoucnosti spolu mají 2 syny: Chrise a Wyatta.

Schopnosti Lea:
Přenášení: Tak přenášení je bez pochyby ta nejpřirozenější schopnost každého Světlonoše. Jak by se jinak mohl dostat včas ke svým chráněncům.
Léčení: Je základní schopností Světlonošů, kdyby se jejich svěřencům cokoli stalo, musí je vyléčit. Když pak Leo dostal moc od Avatarů, dokázal i oživit mrtvé.
Levitace: Nevím, jestli je zrovna základní, ale levitaci také ovládá hodně Světlonošů. Bohužel, vlastně kvůli této schopnosti se Leo prozradil sestrám...
Vrhání blesků: Ovládal Leo poté, co se stal Starším. Dostal velikou moc, kterou využíval uvážlivě. Když byla ta aférka s Gideonem, tak moc uvážlivě zrovna ne, protože s ní zabil dva Starší, ale to je zas o něčem jiném...
Zneviditelňování: Schopnost, kterou Leo ovládl po té, co se stal Starším. Použil jí jen jednou v seriálu a to při útoku Titánů.
Manipulaci s časem: Leo ovládal až poté co se přidal k Avatarům. Oni ho ale varovali, že musí být opatrný, protože oslabuje kolektiv.
Proud ohně: Vrhal Leo poté, co se stal Avatarem. Tuhle moc později uvidíme i u Wyatta.

Brian Krause:
 


Komentáře

1 Papája Papája | E-mail | Web | 7. června 2009 v 11:29 | Reagovat

ten pravý pro Piper :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.