.
.
.
.

...

Melinda Warrenová

27. března 2008 v 19:17 | Marsí
Melinda Warrenová

Melinda Warrenová se narodila o svátku Halloweenu v roce 1670 ve státě Viriginie. Její matka byla Charlotta. Za svého života se Melinda vdala a při svatebním obřadu se napila z poháru, který od toho okamžiku užívá Warrenovic linie při každém dalším svatebním obřadu (včetně Piper).
V druhé části svého života se přestěhovala z Anglie do Ameriky s její dvouletou dcerkou Prudence. Její potomci nikdy nezapomněli na to, kým jsou - tedy čarodějkami. V Salemu, kde vystudovala univerzitu, se seznámila s Matthewem Tatem. O její dcerce Prudence není nikde uvedeno, kdo je její otec.
Když pak tedy začaly čarodějnické soudy v Salemu, pracovala Melinda na Marxově linii čarodějek. Melinda předpovídala příchod sester (zapsala to do Knihy stínů). Když později Melinda zjistila, že je Matthew Tate ve skutečnosti zaklínač a chce jí ukrást její schopnosti, zaklela jej do medailonku. Obyvatelé města jí svázali ke kůlu ve středu vsi, kat jí mával ohněm před očíma a když jí dovolili vyslovit poslední slova, řekla: "můžete mě zabít, ale nemůžete zabít můj rod. S každou další generací budou Warrenovy čarodějky silnější. Budou sílit a sílit, až se nakonec zrodí mocný trojlístek. Budou to tři sestry a budou nejmocnějšími čarodějkami, jaké vesmír vůbec kdy viděl." Pak kat podpálil slámu pod Melindinýma nohama a ona uhořela. Stala se nejslavnější předchůdkyní v Knize stínů.
Schopnosti - měla tři různé schopnosti: telekinezi, molekulární urychlování a mrazení, předtuchy. Jsou to tytéž schopnosti, kterými disponují sestry(ne Paige).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.