.
.
.
.

...

ostatní členové rodiny

27. března 2008 v 19:28 | Marsí
Prudence Warrenová
Prudence byla dcerou Melindy Warrenové. Narozená byla ve Virginii. Prudence se starala o to, aby nezapomněla žádné z kouzel. Po smrti maminky vedla Knihu stínů. Jelikož se magické schopnosti začaly dědit z matky na dceru poměrně pravidelně, získávala každá další čarodějka z Warrenovic linie větší a větší moc. Prudence si vzala muže Michaela Wentwortha poté, co mu dala znát, že je čarodějka. Dcerka byla pojmenovaná Cassandra Warrenová-Wentworthová (narozena v roce 1709). Pár let po jejím narození Michael zemřel a Prudence se stala vdovou. V roce 1714 byla ohrožena na životě a tak se jak ona, tak Cassandra přestěhovali do Bostonu (Massachusetts). Když se přestěhovala do San Francisca se svou dcerkou, zabydlela se v domě Viktoriánského stylu, jenž je postaven nad spirituálním nexusem.

Cassandra Warrenová-Wentworthová
Po smrti své matky se dál starala o doplňování Knihy stínů.
Astrid Wentworthová
Pamela Warrenová-Bousquet
Ve snaze chránit samu sebe před démonem Qalmorem, aby jí nezabil, vyzkoušela jedno kouzlo. Qalmor chtěl její schopnosti, tak na něm Pamela zakouzlila. Stalo se, že jak on do ní, tak ona sama, se do démona zamilovala. Vzali se ve Francii v roce 1783. Zhruba po deset let žili velice šťastně. Pak Pamela zemřela během Francouzké revoluce, což bylo někdy v červenci roku 1793. Po její smrti se Qalmor stáhl do ústraní a nikdy víc nezabil čarodějku. Pamela před svou smrtí očarovala přívěsek, kde uzamknula své schopnosti. Kouzlo účinkovalo až po její smrti.
Beatrice Warrenová
Žila během 19. století. Její schopností byla telekinese. Během války žila v Krymu na Ukrajině, kde pomáhala v boji proti démonům. Byla vnučkou Cassandry. Ačkoliv toho o ní není známo mnoho, zasloužila se o zápis do Knihy stínů. Nejvíce se o ní mluví v epizodě "Která Prue je ta pravá?"
Francina Bowenová
Někdy ve 20. letech se Warrenův rod rozvětvil. Ve Viktoriánském domě se začaly pořádat večírky, které připravovaly tyto tři výše vypsané sestřenice. Bavily místní smetánku - P.Bowenová (Prue) fotila kohokoli, kdo si o to řekl a svým focením byla velmi proslavená. Její fotky byly pěkné, a tak se lidé předháněli, aby je vyfotila. Gorgon Johnson (Dan) - pro změnu vyhrával na klavír a P. Baxterová (Piper) se starala o chod baru. P. Russelová (Phoebe) se zprvu se sestřenkami přátelila v dobrém duchu, ale poté, co jí Anton obrátil ke zlu, se o dům a sestřenky přestala zajímat. ovšem to jen do okamžiku, kdy jí Anton poradil, aby je zabila a přivlastnila si jejich schopnosti. Mohl to být první mocný trojlístek z Warrenovic linie. Namísto toho se z nich staly ze tří, pouze dvě zpřízněné dobré čarodějky.
Po narození dcerky P.Baxterové (Piper) se rozhodovalo o jejím pojmenování. Piper se rozhodla, že jelikož jsou ony samy pojmenováný od "P", mělo by jméno její dcerky začínat také na písmeno P. Vybrala jméno Penelope a tím začala nová Warrenovic rodinná tradice.
Ostatní členové rodiny:

Jak sestry vyslovují v těch nejhorších chvílích, mezi jejich předky patří také Astrid, Helena, Laura a Grace. Díky jejich vyslechnutí při proneseném kouzel, se objevily a pomohly zničit Zdroj. Tyto ženy byly velmi silné a mocné čarodějky. Jejich rodová spojitost navazuje také na Warrenovic linii. Jejich životy a jejich síly nám však zůstávají neznámé.
Podle Patricie Halliwellové je její dcera Phoebe pojmenována po její oblíbené tetě. Pravděpodobně by to mohla být sestra z otcovi strany.
Podle Phoebe Halliwellové patřila pohovka z domu, jež je v podkroví jejich tetě Pearl. Objevily se takové spekulace, že by to mohla být matka jedné ze tří sestřenek (1920).
Podle Piper Halliwellové mají sestry pratetu Sylvii. Zřejmě z Viktorovi strany. Mimo jiné byly také zmíněny členové rodiny jako: prateta Reva, strýc Dave, teta Julie či bratranec Jeff.
Janice Halliwellová není z rodu Halliwellů, ale přesto je příbuzná sester Halliwellových. Je to sestra Allana Halliwella.
Leo se zmínil, že mezi Wyattovi příbuzné patřili také Huber, Milton a Clarence. Prý to byla jména pocházející z rodu Warrenů.
OSTATNÍ:
Paige v minulosti žila jako zlá čarodejnice, která sídlila na zámku. Chcela otehotnět s princem, aby tak splodila silného a obávaného potomka a proto ho začarovala. Paige se však vrátila do svojí minulosti, zachránila prince a svoje zlé minulé já zničila. Zlá čarodejnice dokázala vrhat blesky a vytvářet portály.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.