.
.
.
.

...

Phoebe Halliwellová

22. března 2008 v 20:22 | Marsí
Phoebe Halliwell

Phoebe je nejmladší a dle mého názoru i nejkrásnější ze sester. Byla vždycky takový diblík a černá ovce rodiny. Divoká, nestálá a hrozně nezodpovědná Phoebe se časem změnila v klidnější mladou ženu.Nejprve měla pouze pasivní moc, proto se začala učit bojová umění. Dokáže vidět do minulosti, přítomnosti i budoucnosti, ale svoje schopnosti zas tak moc neovládá. Často se jí stává, že když se dotkne nějaké osoby nebo věci, uvidí co se stane, což bývá často znamením, že se jedná o člověka, kterému má pomoci. Dlouhodobě byla bez práce, občas sice nějakou našla, ale v zápětí ji ztratila. Vystudovala psychologii na vysoké škole a konečně si našla práci, která ji baví a je v ní dobrá - vede rubriku dopisů čtenářům "Zeptejte se Phoebe" v časopise The Bay Mirror. Získala také aktivní moc, po které tolik toužila - levitaci. Phoebe má trochu sklony ke zlu, ale zatím vždycky to dokázala ovládnout. Zamilovala se do démona Colea, jehož si nakonec vzala, ale manželství nebylo šťastné. Nakonec musela volit mezi démonickým manželem a sestrami. S Coleem byla také těhotná, ale o dítě přišla. Nyní je rozvedená a zase sama. Další schopnost, kterou se učí ovládat, je bohužel zase pasivní. Jedná se o empathii. Ta jí ovšem byla, kvůli osobnímu prospěchu, odebrána. V VIII. řadě se dozví, že bude mít dceru, nejdřív tomu věřila na tolik, že měla kolem 10. schůzek denně. Když jí nevyšel vztah s Dexem, přestala věřit, ale její výra se vrátila, když mluvila sama se sebou ve svém vydění a uviděla svoji dcerku.

Schopnosti Phoebe:

Předtuchy: Schopnost, díky které mohla Phoebe vidět budoucnost nebo minulost. Stačilo se jen dotknout vybraného předmětu nebo člověka, který ji následně přivodil vidinu. Jednalo se většinou o nevinného, kterého měly sestry ochránit. Nejdřív vidiny přicházely nečekaně, potom však Phoebe po určitém soustředění uměla vidinu i vyvolat. Tímto způsobem začala Phoebe schopost využívat ve svůj prospěch, a tak jí byla odebraná.
Levitace: Phoebe se prostřednictvím této schopnosti doslova vznášela vzduchem. Schopnost se zařazuje mezi aktivní moc. Phoebe ji využívala při bojích s démony, kdy se vyhýbala nejen úderům ale i energetickým koulím.
Levitace
Empatie: Je to schopnost založená na citech druhých, kdy Phoebe ví, co daná osoba cítí a co si myslí. I díky této schopnosti se jí dařilo při psaní rad do novin The Bay Mirror. Velké problémy jí způsobila při setkání s Jasonem, kdy se neuměla doslova ovláda anebo se sestrami, a tak Phoebe a její sestry vypily lektvar, aby byl klid.
Alyssa Jayne Milano:
Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení. Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku. Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu"Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1995) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear" (1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlbergera a Reese Witherspoon. V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T a kouzelně neobvyklé komedii "Hugo Pool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey. V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa Jayne Milano je rozvedená, jejím exmanželem je zpěvák Cinjun Tate. Má ráda hokej, hraje na flétnu a na piano. Permanentně se drží v TOP stovce nejvíce sexy žen světa.

Datum narození: 19.12.1972
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Znamení: Střelec
 


Komentáře

1 Karolí Karolí | 25. května 2009 v 19:57 | Reagovat

Je to skvělá herečka a myslim si že je i v normoš životě hodná..:)..

2 helluska helluska | E-mail | 30. září 2010 v 19:00 | Reagovat

Alyssa Milano je nej herecka na celym svete :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.