.
.
.
.

...

Piper Halliwellová

22. března 2008 v 20:18 | Marsí
Piper Halliwell:

Piper je prostřední ze tří sester. Je velmi senzitivní a bývala dost ustrašená. Po smrti Prue se musela zhostit jejích povinností jako nejstarší čarodějky. Díky svojí moci, kterou ovládá rukama, dokáže zmrazovat čas. V první sérii neuměla se svou schopností moc dobře zacházet, většina ze zasažených "rozmrzla" po určité době sama aniž by si to zrovna v ten okamžik přála, ale od druhé série svoji schopnost začala plně ovládat- dokáže čas zmrazit na delší dobu a také "rozmrazit" kteréhokoliv člověka aniž by probudila ostatní. Miluje vaření a jejím snem je mít vlastní restauraci, proto odešla z Quake a za podpory sester otevřela svůj vlastní klub nazvaný 3P(= Prue, Piper, Phoebe). Usilují o ni hned dva muži- světlonoš Leo a soused Dan, volba toho pravého pro ni byla těžká, ale nakonec se rozhodla pro Lea, za kterého se později přes mnohé těžkosti vdala. Získala novou schopnost, která je prakticky pravým opakem "zmrazování". Nyní dokáže urychlit molekuly, což způsobí explozi. Stejně jako se svou první schopností, měla Piper problémy ovládnout i tuto. Ačkoliv se jí to nyní daří, někdy nechává z rozčilení vybuchovat věci i teď. Po smrti Prue byla naprosto zdrcená a měla trochu potíže se svou nevlastní sestrou Paige. Piper se musela vyrovnat s tím, že přebírá roli nejstarší sestry a nejmocnější čarodějky. Klubu P3 se zatím nesmírně daří. Leovi porodila magií obdařeného syna a pokračovatele linie Haliwellů Wyatta.

Schopnosti Piper:

Zmrazování: Tak tato schopnost dělal Piper velké problémy, protože ji spočátku dlouho neuměla ovládat, a tak mrazila všecko co jí přišlo do cesty. Později přišla na kořen schopnosti a okrem jednoho člověka byla schopná zmrazit i větší skupinu lidí případně rozmrazit různe objekty, např. pouze hlavu. Tato schopnost nemá vliv na dobré čarodějky, protože jinak by byli její sestry neustále bez pohybu.
Urychlování molekul: Tuto schopnost získala Piper až po určitém čase. Dá se říct, že je to určitý vyšší stupeň zmrazování. Je to vlastně opak ,,zmrazovací" moci, kdy se molekuly vyvinou v obrovskou rychlost, která následně vede k explozi. Aji tato schopnost dělala Piper obrovské problémy. Největší asi tehdy, kdy se naštvala a vybuchovalo všecko okolo.
Holly Marie Combs:
Její mamince Laurelai Combs bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se ale Laurelai o Holly dobře starala. Možná už proto, jaké měla její matka zkušenosti, zůstala Holly Marie Combs jedináčkem. Své první tetování si nechala udělat v patnácti, když bylo její matce třicet. Byly nejlepšími kamarádkami a zároveň nejhoršími nepřáteli. Jako malá chtěla být mořským biologem a její nejoblíbenější předmět ve škole byla angličtina, nejhorším naopak matematika. Studovala na Dětské profesionální škole v New Yorku. Holly je velkým milovníkem zvířat. Má doma 3 koně (Jesse, Jake, Jezebel), 5 psů (Hugo, Travis, Sugar, Thunder a Lola, J), 2 kočky (Blue, Selena), 3 papoušky (Lollipop, Flower, Glow), a potom další: koně, kočku, psa, 5 králíků, želvu a 4 rybky. Dále v létě pečuje o 2 třídní křečky z Lyndon Storm. Když byla Holly mladší, měla také sibiřského huskyho jménem Wiley. Jinak o sobě tvrdí, že je "domácí člověk" a ráda jen tak zahradničí, stará se o svá zvířata a samozřejmě o Finleyho. Její nejoblíbenější kuchyně je italská. Přesto má své oblíbené pořady (X-Files, Přátelé, Mad About You), na které se občas někde podívá. Spolupracovala už s Tomem Cruisem a Susan Sarrandon. Chtěla by se dostat k práci s Oliverem Stonem. Při konkurzech na role působí jako ta nejtišší myška, ale přitom si svou ctižádostí a cílevědomostí vybuduje vždycky pozici, ze které jí už nikdo nikdy nevystrnadí. Jako Kimberly Brock v PICKET FENCES byla inteligentní dívkou z malého města ve Wisconsinu. 89epizodní seriál byl žánrově krimi-drama a pojednával o "Brockovic" rodině. Při natáčení ČARODĚJEK se prý Holly Marie Combs jednou dívala do zrcadla a ono prasklo. Její nejoblíbenější epizody jsou Všechno zlé pro něco dobré a Procitnutí. Holly a Shannen Doherty byly nejlepší kamarádky už 8 let před tím, než začaly hrát v Čarodějkách. Mezi natáčení ráda sleduje talk show s Alyssou Milano. Každý týden večeřela u Alyssy a u Shannen na ranči zase venčila své koně. Holly Marie Combs ráda poslouchá country, ale také skupiny The Supremes a U2. Je také velkou fanynkou skupiny Remy Zero, kde je hlavním zpěvákem Alyssin ex-manžel Cinjun Tate. Možná i proto byla nadšená, když se mohla stát družičkou na Alyssině svatbě právě s ním. Kromě pořadů o ČARODĚJKÁCH účinkovala v show Sharon Osbourne a dělala hostesku na předávání cen "Nickelodeon Kids Choice Awards". V roce 2002 byla vyhlášena časopisem FHM jako 62. nejvíc sexy žena světa. V roce 2003 pak 78. v časopise Stuff. V roce 2006 se jí narodil druhý syn - Riley Edward Donoho.

Datum narození: 03.12.1973
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
 


Komentáře

1 Karolí Karolí | 25. května 2009 v 20:08 | Reagovat

Ta je taky dobrá..:)..Mám jí ráda..Mě ale přijde už ve 4. sérii taková řádná a přísná..Asi je to tim,že je nejstarší ze sester..;)..

2 Papája Papája | E-mail | Web | 3. června 2009 v 13:22 | Reagovat

ten její Finley je nádhernej :-*

3 Papája Papája | E-mail | Web | 7. června 2009 v 11:57 | Reagovat

Hele teď jsem zjistila, že se 26.května 2009 narodil Holly třetí syn Kelley James Donoho !!!

zdroje:
http://finleyarthurdonoho.com/
http://celebrity-babies.com/2009/06/05/holly-marie-combs-welcomes-son-kelley-james/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.