.
.
.
.

...

Přijímačky

19. dubna 2008 v 19:43 |  ♠ Marsí
Zdravím všechny, kteří píší 21.4.2008 přijímací řízení na střední školu, protože patřím k těm nešťastlivcům, mám pro vás několik rad ;o)
1) nešprtej te se v neděli, je dokázáno, že potřebujete oddych a navíc, by jste se stejně nic nenaučili a do pondělka by se vám to vykouřilo z hlavy
2) pokud nemusíte, neber te s sebou rodiče, i teď to můžete vydět, že vás znervózňují učením, připomínáním pondělka a nebo prostým "Co budeš dělat, když se tam nedostaneš!" , já na tuto prostou otázku mám prostou odpověď, udělám druhý kolo a když ani to ne, najdu si brigádu a zkusím to napřesrok ;o)
3) pokud děláte pohovor, hlavně zhluboka dýchejte, není vůbec nutný, aby jste byli nervní, většina škol se zaměřuje na schopnost žáka mluvit a zakoktávání, slova nevím nebo krčení rameny, to vám opravdu nepomůže ;o)
4) při písemném testu neopisujte od souseda, většinou se stává, že soused vypadá jako by měl IQ 450, ale většinou tak doopravdy jenom vypadá! Může se vám stát, že od něj opíšete 60% testu a máte to sehraný oba!!
5) KLID, KLID A KLID!!!
A hlavně hodně štěstí :o* Marsí
 


Komentáře

1 samantha samantha | 24. dubna 2008 v 12:56 | Reagovat

ahojky, máš pravdu, s těmahle radama sem uspěla, dělala sem to co si nám poradila a uspěla sem. Je to zkvělí přijali mě na školu....a jakpak si dopadla ty??

2 Marsí Marsí | Web | 5. května 2008 v 12:42 | Reagovat

samantha...já?? já jsem sice neuspěla, ale nevzdávám se, příští týden dělám 2. kolo, tak snad to dobře dopadne ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.