.
.
.
.

...

Aztécký horoskop 3

18. května 2008 v 20:48 | Zuza -Paige
Smrt
Základní charakteristika
Lidé narození v tomto znamení mají vskutku štěstí, jde totiž o jedno z nejpříznivějších předpovědí indiánského horoskopu. Pro Aztéky představovalo podsvětí zdroj vší energie a růstu. Není místem hrůzy a útrap jako křesťanské peklo. Všichni, kdo se narodili ve znamení Smrti, mají mocné požehnání proměny a vyzařují určitou lehkost či ženskost, ať jde o muže nebo ženu. Tato vlastnost jim slouží ku prospěchu. V jemnosti těchto lidí je určitý magnetismus, který přitahuje úspěch, hojnost a bohatství. Jsou nadaní verbální dovedností, mohou se tedy stát dobrými vypravěči, spisovateli či novináři.
Partneři
Orel, Sup
Sup
Základní charakteristika
Ve znamení supa se rodí nadmíru smyslní lidé, kteří si dokáží užít všechny slasti života. Ke všemu mívají velké štěstí, takže jim většina prohřešků a přehmatů projde bez větší újmy. Obecně jsou tito lidé pomalí, dobromyslní. Říká se o nich, že jsou sice velmi nespolehliví, ale šťastní. V roli rodičů se projevují poněkud ledabyle, přestože svoje děti milují mívají sklony k přílišné shovívavosti a nezodpovědnosti. Ani v manželství nebývají těmi nejvěrnějšími partnery. Tito lidé vynikají tzv. bezelstnou leností, která je stejně tak kouzelná jako odpuzující. Navzdory zdánlivému nedostatku motivace se jim daří vydělávat peníze a jejich rodiny žijí v blahobytu.
Partneři
Smrt, Had
Jelen
Základní charakteristika
Ti, kdo se narodili ve znamení Jelena, jsou vnitřně velice silní lidé. Prožívají svůj život intenzivně, plně a rázně. Zcela vyvracejí představu o plachém a mírném tvorovi. Připomínají spíše mocné zvíře, které je "pánem lesa" a vymáhá si za všech okolností dominantní postavení. Jsou to rození vůdci a vyjímečné osobnosti. Dávat na jevo jejich moc je pro jedince narozené ve znamení jelena prvořadou záležitostí. Pokud tito lidé nezneužívají svých nevšedních vloh a psychických schopností, stávají se vůdčími osobnostmi své doby.
Partneři
Sup, Zemětřesení
Zemětřesení
Základní charakteristika
Je to znamení myšlení. Lidé narození v tomto čase jsou hloubaví a aktivní zároveň. A protože se z myšlení rodí čin, tak ti, kdo se narodili ve znamení zemětřesení se často stávají muži činu a jsou přirozenými vůdci komunity. Mají vlohy pro řídící funkce jak v materiálním tak v duchovním smyslu. Jsou nevypočítatelní, nikdy se nedá s jistotou říct, zda nejnovější myšlenky zrozené v jejich bystrých mozcích budou pro svět prospěšné, či zda zůstanou pouhým sněním. Mohou být i hádaví a nesnášenliví zmatkaři, ale také jsou schopni hloubavého až vizionářského uvažování. Lidské myšlenky jsou jako jiskry energie, probleskující z nitra země - a to je důvod, proč indiáni toto znamení označují jako Zemětřesení.
Partneři
Jelen, Smrt
Králík
Základní charakteristika
Ty, kteří se narodili ve znamení Králíka, čeká s největší pravděpodobností šťastný osud, neboť toto znamení je považováno za nadmíru příznivé. Celý život je provází pocit vyrovnanosti a spokojenosti, který čerpají z pochopení přírody. Znamení Králíka je chápáno jako znamení úrody. Vlohy k vytváření hojnosti, vydělávání peněz, skvělá intuice, smysl pro rodinu a sepětí s tradicí předků - to jsou vlastnosti, které charakterizují Králíky.Jsou velmi smyslní, proto je mohou nevázané vášně přivést k alkoholu a drogám. Všichni tito lidé, dokonce i ti, kteří se ve svých životech s podobnými těžkostmi nikdy nepotýkali, musejí soustředit všechnu energii na produktivní práci. Nuda, flustrace či nedostatek činnosti je snad může svést na dráhu nezřízeného pijáka.
Partneři
Zemětřesení, Chalcedon
Chalcedon
Základní charakteristika
Uvědomit si dualitu, znamená chápat svět jako arénu konfliktů. Vybrat si mezi dvěma realitami obnáší vstoupit do sporu, stát se válečníkem nebo rytířem. Právě toto bolestivé pochopení protipólů, činí z Chalcedonu poněkud problematické znamení. Ti, kdo se v něm narodili, berou svět až příliš černobíle. Jsou hašteřiví a svárliví, jejich zbraní je ostrý jazyk. V souladu s dualitou tohoto znamení je jejich dalším výrazným rysem touha po harmonii. Proto by se měli naučit využívat svůj bystrý rozlišovací postřech jako dar, ne jako nůž. Pokud to dokážou, stávají se tito věční buřiči lidmi s úžasně uklidňujícími až léčivými schopnostmi.
Partneři
Králík, Jelen
Voda
Základní charakteristika
Aztéčtí šamani považovali toto znamení za velmi obtížné. Lidé narození ve vodě prý měli posvátné zemi zaplatit velký dluh, vyjádřeno slovy dnes tak populární metafyziky, platit svou " těžkou karmu".Většinou svým zdravím. Jisté je , že tito lidé mívají zdraví chatrnější a jsou náchylní k chronickým onemocněním všeho druhu. Jejich zdravotní problémy ovšem mívá na svědomí výrazná citlivost a zranitelnost. Bývají váhaví a nejistí. Jsou však velmi umělecky nadaní, mají bohatou fantasii, vynikající intuici a tvůrčí energii. Pokud lidé Vody dokážou využívat svůj bystrý intelekt a skvělý úsudek, projdou úskalími temných vod úspěšně a dosáhnou nejvyšších cílů.
Partneři
Děšť, Králík
Déšť
Základní charakteristika
Lidé narození v tomto znamení mají často pocit, že jejich život ovládá bouře. Podle starých Aztéků jsou sužováni problémy předků - tzn., že jejich život je zatížen karmickou minulostí a následkem toho jsou k nejrůznějším potížím náchylní více, než druzí. Jsou velmi citliví, zranitelní, soucitní, šlechetní, nápadití a oplývají bujnou fantazií. Jejich nadání je často vede na uměleckou dráhu. Měli by mít na paměti, že věštecký výklad tohoto znamení mluví o službě společnosti, prospěšnosti pro svět. Lidé Deště se tudíž mohou zbavit svého karmického břemene tak, že zasvětí život něčemu vyššímu - pomoci ostatním.
Partneři
Voda, Králík
Pes
Základní charakteristika
Znamení psa je podle starých indiánů problematické, neboť tyto lidi obklopuje a naplňuje neovladatelná touha po lásce a smyslném potěšení. V krajním případě může jejich bezúzdné rozkošnictví a požitkářství vést až k sobeckému prosazování vlastní osoby na úkor druhých. Na druhou stranu tito lidé bývají skvělými společníky a důvěryhodnými přáteli. Vůbec přátelství je pro ně vysoká hodnota, kterou dokážou velmi respektovat. Všichni narození v tomto znamení žijí v úzkém spojení se svými vyvynutými instinkty. Nevědomá síla, která je naplňuje onou prosnulou smyslností, je zároveň mocí, jež jim propůjčuje to nejvznácnější z lidských vlastností - víru ve vítězství.
Partneři
Déšť, Květina
Květina
Základní charakteristika
Básnické a umělecké nadání bylo pro Aztéky nadáním duchovním, tvořit básně a písně znamenalo nabízet "květiny bohům". Proto se prý v tomto znamení rodí ti nejschopnější umělci. Mají silné sklony k misticismu, a to někdy až nezdravému, takže pomáhají mámením a přeludům. Pokud se této nebezpečné stránky své povahy vyvarují, mají všechny předpoklady dosáhnout bohatství a moudrosti. Jejich spojení s "oním světem" bude pro ně spíše přínosem, než zkázou. Lidé Květin mohou čekat od života příslib úspěchu a všech pozemských slastí.
Partneři
Pes, Opice
 


Komentáře

1 Nikolka Nikolka | Web | 19. května 2008 v 18:50 | Reagovat

vsichniztokiohotel.blog.cz

tokiohotel-terrinka.blog.cz

Koukni na můj a kámojdy blog =) díííky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.