.
.
.
.

...

Odkázečky na super stránky!!!

17. května 2008 v 21:22 | Dany |  ♦ Danča
Takže tady máte pár odkazů na super stránky
1.stránka je www.lovetrap.cz tam se soutěží o voňavky a trička.Teď je tam i nová vůňě ExoticKiss.Pokud by jste se tam chtěli zaregistrovat což vám doporučuji tak na konci vaší registrace bude zadejte kód kamarádky,která vás jsem doporučila a vy tam zadáte tohle:SRCZ2 no a tam mám přezdívku Vevercak1,tak mi dej bodíka na blogu.
2.stránka je www.rimmel.cz tam se zase soutěží o různou kosmetiku tam má přezdívku také Vevercak1.
3.stránka www.youtube.com psali jste mi abych dala nějaký odkaz na písničky tak teď dávám.Jsou tam super videoklipy.Do kolonky napíšete jen interpreta(ten kdo tu písničku zpívá)nebo název písničky a ono ti to tam vyhledá je to tam dobrý.
4.stránka www.alik.cz tam su můžete dopisovat s kamarády,dělat vizitky,soutěžit atd. tam mám přezdívku Kiss-Me-Baby.
5.stránka www.stardoll.com tam oblíkáte do různých oblečení třeba Johnnyho Deppa nebo nějakou jinačí celebritu.
6.stránka www.games2girls.com tam oblíkáte nějaký dívky také do oblečení nebo si stavíte dům,zařizujete pokoj(např.koupelnu,obyvák atd),hrajete hry atd.
7.stránka je www.doodletoo.cz tam si pokecáte se svými kamarády,ale jezdíte myší a píšete s ní no klikněte a uvidíte sami.
8. stránka www.prizze.com ,tam soutěžíte o různé věci a sbíráte body.Akorát,že je to francouzká str¨ánka,ale můžete si ji předělat do angličtiny.Jsem tam zaregistrovaná jako Micky54522.
9.potom ještě stránka www.kidsland.cz tam také soutěžíte,děláte si vizitky,hrajete hry,kecáte s ostatníma dětma-je to tam dobrý...jsem tam zaregostrovaná jako Dany111.
10.a potom francouzka stránka www.yacado.com ,tam soutěžíte také,ale je to francouzky na ni jsem zaregistrovaná jako May123.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.