.
.
.
.

...

Underworld

14. května 2008 v 9:59 | Marsí |  ♠ Marsí
Underworld
Po staletí obývají Zemi dvě rasy, které nepatří do lidského rodu. Aristokratičtí VAMPÝŘI čili upíři a jejich zavilí nepřátelé, brutální LYŘANÉ. Vlkodlaci. Lidé na jejich existenci nevěří, traduje se jen v pověrách a hororových příbězích. Ale oni zde jsou a vedou odvěký boj na život a na smrt o nadvládu nad těmi druhými.
Mohlo by se zdát, že ta byla jednou provždy nastolena, jenže zdání klame. Je o tom přesvědčena vampýrská bojovnice Selene (v podání Kate Beckinsale), která odhalí, že Lyřané chystají další velkou akci. Tentokrát si brousí zuby na mladého doktora - člověka. Selene se snaží mladíkovi jménem Michael (hraje ho Scott Speedman) pomoci a ochránit ho před útokem z podsvětí. Aniž by to tušila, současně se do něj zamiluje… Čím více se zamotává do připravovaného únosu Michaela, tím více získává informace, které ji děsí. Nezadržitelně se totiž blíží okamžik stvoření nového predátora, který kombinuje sílu vampírů i vlkodlaků. Přitom nemá žádné z jejich slabých stránek. Takové monstrum by dokázalo narušit rovnováhu obou ras, a co hůře, zvrátilo by jí ve prospěch Lyřanů.
(takhle vypadá Erika, když chce kousnout)
Typ filmu: Akční, Fantasy, Horor, Thriller
Rok výroby: 2003
Režie: Len Wiseman
Hrají:
Kate Beckinsale, Scott Speedman, Michael Sheen, Shane Brolly, Bill Nighy, Sophia Myles, Wentworth Miller, Danny McBride, Erwin Leder, Robbie Gee, Kevin Grevioux, Zita Görög, Dennis J. Kozeluh, Scott McElroy, Todd Schneider, Sándor Bolla, Hank Amos, Zsuzsa Barsi, Richard Cetrone, Mike Mukatis, Sándor Boros, János Oláh, Andreas Patton, Jazmín Damak, Atilla Pinke, Judit Kuchta, Vanessa Nagy, Ildikó Kovács, Brian Steele, Kurt Carley
(takhle vypadá Lusian, v lidské podobě, když už kousnul)
 


Anketa

Véříte, že upíři a vlkodlaci opravdu existují???

mno jasně, každej den je potkávám XD
mno jasně, že NE!

Komentáře

1 Eldula Eldula | Web | 14. května 2008 v 10:01 | Reagovat

milujem tento film :) si ho nabudúce asi zase pustím,kujem za nápad ;)

2 Sirala Sirala | Web | 14. května 2008 v 10:03 | Reagovat

Super film!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.