.
.
.
.

...

Ondra Ruml

3. června 2008 v 11:55
Perfekcionista, nadmíru sebekritický člověk, se slabostí pro dívky jižního typu - to bychom ve zkratce mohli říct o Ondřeji Rumlovi.
"Prvním impulsem k tomu dát se na muziku, byl jeden zážitek z naší rodinné dovolené. Byli jsme v campu a u ohně tam hrála nějaká malá holčička na kytaru. Máma mi tehdy řekla ´Podívej, taková malá holčička a jak krásně hraje´. Tehdy jsem si řekl, že když to zvládne ženská, zvládnu to i já. A zvládnul jsem to. Zpěv šel s hraním na kytaru ruku v ruce," směje se Ondřej.
"Naši ze mě chtěli mít ekonoma, nebo něco podobného, ale já jsem chtěl zpívat. Dneska, když mi chtějí začít vyčítat, že jsem se stal zpěvákem, zazpívám jim a to je vždycky uklidní." Pro dámy a budoucí potencionální fanynky máme smutnou zprávu - Ondřej je zadaný. "Mám přítelkyni a jsem zamilovaný. Je to jižanský typ," směje se. Více se dozvíte našem videorozhovoru zde.
 


Komentáře

1 Podolkovost Podolkovost | E-mail | Web | 3. června 2008 v 11:58 | Reagovat

škoda že nevyhrál x factor.........................................................................................DON´T WORRY BE HAPPY!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.