.
.
.
.

...

Sestry v budoucnu

17. března 2009 v 18:47 | Marsí |  ♣ Další
V druhám díle druhé řady Morality Bites se sestry dostanou do budoucnosti, aby zabránily vidině Phoebe. Ta totiž viděla, že ji v roce 2009 za živa upálí. Sestry se pomocí kouzla dostanou do budoucnosti, aby tomu zabránily, ale ne všechno dopadne podle jejich představ. Sestry si totiž myslely, že se jen přenesou do budoucnosti, ony se ovšem převtělily do svým budoucích já... a jak po těch deseti letech vypadají...


Phoebe ještě půl roku před touhle dobou zabila jednoho baseballového hráče, protože on nenávistně umlátil jejího přítele. Když Phoebe použila svou moc, viděli jí při tom a tak byla obviněna z čarodějnictví a proto má být upálena.
Prue po deseti letech už nepracuje v Buckland, ale vlastní ho. Má spousty asistentů, soukromou limuzínu a k tomu, cituji: "řidiče, ale ten je fakt třída!". Je ovšem tak zahrnuta prací, že nemá ani přítele.
Piper je rozvedená. Jejím bývalím manželem je Leo, ovšem než se rozvedli, narodila se jim krásná holčička, Melinda(↓). Jinak pořád bydlí v domě Halliwellovích a má nádherně udělaný vlasy!
Všechno, cesta do budoucnosti i jejich návrat, byl předem náplánován Staršími. Když totiž sestry použily svou moc na odlákání chlápka s jeho psem (ten jim nechával exkrementy na chodníku), vnukli Starší Phoebe vidinu, ve které se viděla za deset let na hranici. Potom poslali Lea, aby obrátil listy v knize na kouzlo na přenos do budoucna a to všechno, aby sestrám ukázali, co všechno se může stát, pokud budou používat kouzla pro svůj prospěch. Sestry se poučily a možná to v budoucnu bude vypadat úplně jinak :o)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.