.
.
.
.

...

Sestry v minulých životech

2. dubna 2009 v 18:50 | Katka |  ♣ Další
V druhé řadě díle 14tém Pardon My Past se můžeme setkat s minulými životy sester Halliwellovích. V tehdejší době to ovšem byly jen sestřenice. Je tu ovšem veliká podobnost se životy současnými. Například u Piper můžeme spozorovat, že jejím bývalím milencem byl Leo a tehdejším manželem Dan. Když to zjistily sestry, měl Leo poznámku, která mě dostala: "Doufám, že se Piper z minulého života polepší" :o)


Minulý život Prue byla P. Bowensová, pracovala jako fotografka a se svými sestřenkami bydlela v Halliwellovic domě. Ovládala schopnost cryokinese, zmražování.
Minulý život Piper byla P. Baxterová, sestřenka P. Bowensové a P. Russelové s nimiž bydlela v Halliwellovic domě ve dvanáctém století. Její schopnost byla podobná, jako u současné Piper, ovšem tady uměla čas jen zpomalit.
Minulý život Phoebe byla P. Russelová, v tehdejších dobách byla Phoebe zlá. Ke zlu jí obrátil zaklínač a čaroděj jménem Anton. Poté, co jí dal přívěsek s amuletem, který jí chránil před kouzly, šla proti svým sestřenkám. Chtěla je zabít a sebrat jim jejich schopnosti. Nepovedlo se jí to a nakonec zabily sestřenky jí. Když jí škrtily, vyřkly kouzlo, které každé její budoucí já v den smrti zničí.
"Zlé čáry se v tobě prýští,
nechť sami sobě čelí
a ničí tenhle život teď
i v každém bytí příštím!"

Jedinou záchranou nějakého jejího budoucího já na záchranu života, by bylo získání přívěsku. Její schopností byla pyrokinese.
Dalšími postavami vystupujícími v tomto díle byl např:
Dan Gordon, jako manžel P. Baxterové
Leo, jako Pipeřin bývalí milenec:
Další obrázky sester:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.