.
.
.
.

...

2. bleskovka ukončena

23. května 2009 v 21:06 | čečičky |  ♦ Soutěže
Dámi a pánové, bleskovka byla ukončena a mi si teď prozradíme, jak měli znít odpovědi...

Téma: seriály1. Tento legendární seriál patří v oblasti komediální televizní tvorby mezi to nejlepší. Výborná komedie z prostředí mobilní vojenské nemocnice uprostřed války v Koreji nám dává nahlédnout do každodenního života postav lékařů, sester a vojáků. Postavy seriálu čekají v prostředí války mnohdy i velmi dramatické momenty, i přesto je ale dokáží prožít s nadsázkou a humorem.
SPÁVNÁ ODPOVĚĎ: samozdřejmě M*A*S*H

2. Po celém světě se objevují lidé, kteří zjišťují, že mají nadlidské schopnosti. Sledujeme osudy nezranitelné roztleskávačky, muže, který dokáže létat, mladíka, co se dokáže teleportovat nebo policisty, který dokáže číst myšlenky. Musí se se svými nově nabytými schopnostmi jednak sami vyrovnat a zároveň se naučit je využívat. Časem navíc zjistí, že jejich osudem není nic menšího, než zachránit svět.
SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: jasní Hrdinové

3. Hlavní postava je šéfem diagnostického oddělení této nemocnice a má za úkol řešit zvlášť zapeklité případy, u kterých jsou normální doktoři v koncích. K ruce má svůj tým odborníků, který se skládá ze 3 výborných doktorů.
SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: skvěli Dr. House


4. Upír s duší, po odchodu ze Sunnydale zamíří do L.A., kde chce pomáhat bezmocným a nadále pokračovat v boji proti zlu, aby tak aspoň částečně odčinil staré hříchy. Kromě jiného mu však život komplikuje i démonická právnická agentura Wolfram & Hart, která je přesvědčená o jeho důležitosti v blížící se apokalypse. Jeho tím čekají v tomto nikdy nekončícím boji krušné chvíle...
SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: trochu složitější Angel


5. Původní seriál televize Nova je volné pokračování. Převážná část děje se bude odehrávat ve druhém patře kamenické nemocinice na chirurgii a děj se bude prolínat s gynekologií a pediatrií...
SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: Ordinace v růžové zahradě

Diplomky už všichni dostali, takže si je nezapomeňte vložit na svůj bloček a zase někdy přijďte...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.