.
.
.
.

...

♣ Alyssa

Alyssa a David slavili Halloween

6. listopadu 2009 v 19:29 | Marsí
A je to tady. Halloween se nachýlil a Lyss si jej nemohla jako správná Američanka nechat ujít. Společně s Davidem se převlékli do kostýmů a společně jej oslavili. Alyssa byla převlečená za "lesní vílu" a David za "Tinky Winkho" ze seriálu Teletubbies. Onomu šílenství se nevyhnul ani Gibson, který schytal obleček malého ďáblíčka.


..

Alyssa se vdala!

17. srpna 2009 v 17:15 | Marsí
A máme to potvrzené. Jako první přinesl tuto zprávu magazín PEOPELE. Alyssa Milano se vdala.

Alyssa si s Davidem své ANO řekli na rodinním ranči v New Jersey v sobotu 15. srpna roku 2009. Oblečené měla svatební šaty od návrhářky Very Wang a v rukou držela kytici z lilií, kráčela uličkou, která byla posetá lístky z růží a přírodní trávou a do toho všeho zněla melodie Johna Lennona "Imagine".

Svatební pár svůj tradiční příslib manželství stvrdili pod altánem z kovaného železa a zdobeným vrbovými větvičkami, kalou, liliemi a růžemi. Mezi hosty patřil i herec Bradley Cooper, přítel ženicha.

"Chtěli jsme svatbu, která by jasně ukázala jací jsme my dva jako pár", řekla Alyssa. Setkání s manželem v roce 2006 nazvala jako "překrásný den".

Následná ceremonie nasměrovala hosty k oblasti koktejlu, ozdobeným rákosovým nábytkem a naaranžovanými balíky sena, které sloužily jako koktejlové stolečky.

Večeře se podávala v rodinném stylu ve stanovém přístřešku s dřevěnou podlahou, vše doplňovaly rustikální stoly a lustr z tepaného železa.

"Moje rodina pochází z Itálie a každý týden v neděli vždy večeříme společně", řekla Alyssa. "Chtěli jsme vytvořit ten samý pocit pro naše hosty, kteří budou kolem mís s jídlem, budou spolu promlouvat a výborně se bavit a smát se.

Na další dostupné fotografie se podívejte ->TADY<-

Free Iran

4. července 2009 v 6:00 | Marsí
Alyssa nezůstává lhostejná k aktuálnímu dění v Iránu, kde propukl chaos po zmanipulovaných prezidentských volbách a vyrazila na protestní pochod s dalšími lidmi v Salt Lake City.

Zásnubní večírek Lyss

27. června 2009 v 9:32 | Marsí
Začátkem května se uskutečnily dlouho očekávané zásnuby Alyss a Davida. Večírek proběhl v kruhu nejbližších přátel v Los Angeles. Alyssa se přesto pochlubila na svých oficiálních stránkách s fotografiemi. Alyssa měla krásné bílé šaty, skoro jako svatební. Už se všichni těšíme až bude skutečná svatba. Ta je podle posledních informací plánována na příští rok. Uvidíme.

↓ Fotogalerie ↓

Safe at Home Tour

26. dubna 2009 v 10:50 | Katka
Alyssa se tyto dny věnuje propagaci své nové knihy "Safe At Home". O čem všem kniha vlastně pojednává a jak vznikala, tak to nám už prozradí samotná Alyssa.

"Byla jsem několikrát požádána napsat autobiografii", řekla Alyssa, která vyrůstala v New Yorku a přestěhovala se do Los Angeles se svým otcem ve věku osmi let, kvůli natáčení seriálu "Who is the boos?". " Abych řekla pravdu, můj první cíl byl napsat knihu z pohledu fanouška, tak jako jsem psala na svém blogu ( alyssa.mlblogs.com ). Ale když jsem začala psát první kapitoly, dostala má práce tón vyprávění o tom, jak jsem se stala fanouškem během mého dětství a jak mi baseball pomohl rozvíjet úzký vztah s mým otcem."

Tady přináším obrázky z propagací: (kliknutím na obrázky zobrazíte galerie)
...

Propagace knížky

6. dubna 2009 v 11:34 | Marsí

Fakta o Alysse

28. února 2009 v 16:40 | Marsí
Jméno: Alyssa Jayne Milano
Datum narození: 19. prosince 1972
Místo narození: čtvrť Brooklyn, New York City, stát New York, USA
Povolání: herečka, producentka, zpěvačka, fotomodelka
Stav: zasnoubená
Rodina: otec Tom, matka Lin, mladší bratr Cory
Výška: 158 cm
Barva očí: kaštanově hnědá
Barva vlasů: hnědá
Záliby: psaní knih a scénářů, cestování, fotografování, jízda na koni
Zvířata: 8 koní, 13 papoušků, 4 psi
Body modifikace: Tetování- rameno-křížek, krk-symbol modrosti, bok-klečící dívka, zápěstí: levé-hinduistický symbol; pravé-"Orobous", kotník: levý-anděl; pravý-růže ; Piercingy- nos a pupík
Vegetarián: ano
Kouření: ano; před několika lety se psalo: "...nemůže se svého zlozvyku zbavit. Dokonce už několikrát podstoupila různé formy odvykání, ale vždy se znova k cigaretě vrátila!"
Auta: Chevrolet, Volvo
Oblíbená barva: modrá
Oblíbené zvíře: kůň
Oblíbené jídlo: sushi a všechno od maminky:-), italská kuchyně a lazaně se špenátem
Oblíbené oblečení: jednoduché - tričko a džíny
Oblíbený film: It's A Wonderful Life (černobílý, z roku 1946, v hlavní roli prastrýček Drew Barrymore), Pohotovost (ER)
Oblíbený herec/čka: George Clooney, Susan Sarandon
Oblíbená muzika: pop a klasika
Oblíbená píseň: "Blackbird" od Beatles
Oblíbený spisovatel: Kurt Vonnegut

Alyssa Milano nezahálí

24. února 2009 v 9:47 | Marsí
Alyssa Milano rozhodně nezahálí a ukázala to i v uplynulých dnech.
  • 18. února jsme Alyss mohli vidět v Los Angeles na charitativní akci mezinárodní lékařské komunity, která pomáhá dětem v Kongu.

Alyssa v Healthy Pet Magazínu

24. února 2009 v 9:21 | Marsí
Něco příjemného a krásného pro všechny milovníky psů a Alyss. Ta se objeví v příštím vydání magazínu "Healthy Pet Magazine". Představí se tam se svými dvěma miláčky Lucy a Gibsonem.
Videoklip Obálka časopisu

Alyssa na Super Bowlu 2009

24. února 2009 v 9:14 | Marsí
Alyssa v uplynulém týdnu nemohla chybět na největší události pořádané v Americe. A tou je Super Bowl. Tedy finále amerického fotbalu NFL. Na akci ji doprovázel její bratranec Jasse, přítel David a její dva asistenti. A že si akci Alyssa pořádně užila, tak o tom nemůže být vůbec pochyb. Po skončení ještě pořádala obvyklou autogramiádu spojenou s prezentací značky Touch.

Alyssa se bude vdávat!

24. února 2009 v 9:02 | Marsí
Opravdu nečeká zpráva, 8.1.09 spatřila světlo světa. Nejedná se o žádný žert.
Jak potvrdila samotná Alyssa, dne 18.12. byla požádána svým přítelem Davidem Bugliarim o ruku. A Alyssa neváhala ani chvíli a řekla mu své "Ano". Podle svých slov je nyní neskutečně šťastná.
Požádání o ruku přišlo po roce známosti. David pracuje jako zástupce "Creative Arts Agency" a údajně měl Alyss požádat s prstenem, který sám osobně navrhl.
Připomeňme, že Alyssa už byla jednou provdaná a to za Cinjun Tate ( vedoucí kapely Remy Zero). V roce 1999 po cca. roce manželství se rozvedla.
Přejme tedy Alyss, aby jí nynější manželství přineslo jenom štěstí a vydrželo až do smrti!

New York Jets - fotbalový zápas

18. února 2009 v 13:19 | Marsí

Alyssa: Los Angeles Mission

18. února 2009 v 12:52 | Marsí
Alyssa byla 24.12 ,což byli překvapivě Vánoce,na dobročiné akci v Los Angles,kde rozdávala jídlo.Alysse to fakt moc sluší.Je to taková hodná duše:-D

Touch autogramiáda

18. února 2009 v 12:41 | Marsí

Lyssina móda... Letem Světem

18. února 2009 v 12:39 | Marsí

Emmy 2008

18. února 2009 v 12:30 | Marsí
Takže, kdo nechodí na Emmy , není celebrita! Tohohle hesla se držela i Lyss Milano, která se stala ozdobou celé hudubní události roku. Zvolila bravurní šaty a skvěle vypadala uplně kompletně :D Rozhodně - ozdoba akce.

Ash Gupta Photoshoot

18. února 2009 v 12:25 | Marsí
Tak..dnes přináším nejnovější shoot Alyssy Milano - a to Ash Gupta Photoshoot, který nafotila pro časopis La Direct - jednu fotku jsem nenašel v hezkém rozlišení, takže je taková pidi :D

Šperky kolekce TOUCH

18. února 2009 v 12:08 | Marsí

Giants vs Dodgers

18. února 2009 v 12:06 | Marsí

Wizard World Los Angeles 2008

18. února 2009 v 12:00 | Marsí
Tak, tato akce, které se Alysska zúčastnila nesla název Wizard World Los Angeles 2008, což v překladu znamená Průvodce světa Los Angeles 2008. Datum konání je 15. března 2008. Podle poslední fotky bych řekla, že se nejspíše mluvilo také o filmu Phatology, kde hraje postavu Gwen.
 
 

Reklama