.
.
.
.

...

♣ Další

Čaroklání

30. září 2009 v 16:09 | Marsí
Witch Wars. Zábavná reality-shou pro démony v Podsvětí. Pořadatelé, Corr a Cleo, posílají démony na různé mise, např aby zabili nějakou čarodějku a v sílu sajícím athame přinést její moc. Jednoho dne je "požádá" o pomoc Gideon. Ať nachystají soutěžící a jejich úkoly ať jdou přes sestry. Pořadatelům se tenhle nápad líbí, dostanou moc, po které tak touží a možná i sílu tří sester. S tou by se jim podařilo podřídit si Podsvětí. Naneštěstí pro ně nakonec Gideon pomádá sestrám, aby přišli na stopu těchto dvou démonů a sestry je nakonec zničí. Pořadatelé jsou odstraněni a hra končí!

Tribunál

29. září 2009 v 15:06 | Marsí
Aramis, Adair, Thrask a Crill - rada vytvořená ze Starších a Démonů, kteří kontrolují magické bytosti. Dohlíží tak na to, aby se lidé nedozvěděli o magii. Tribunál, aneb soudní dvůr, vytvořil Uklízeče a dal jim schopnost mazat vzpomínky a měnit události. Při zjišťování faktů využívá Tribunál kruh pravdy, což je místo, které čte myšlenky a díky hologramu je všem ukáže.

Phoebe jako teenager

27. září 2009 v 15:41 | Marsí
Když měla Phoebe sraz abyturientů (školní sraz po létech) potkala spoustu známích tváří. Školní drbnu Ramonu Shawovou, bývalý, podle Piper "první chtíč" Todda Markse a taky školní barbínu a nynější manželku Todda, Paulu Marksovou. Když jí Paula nazvala frackem, Phoebe byla hrozivě naštvaná a na chvíli se proměnila ve své staré já. Po té se ale proměnila na delší dobu a proměnila zpět i celou svoji bývalou třídu. Po té spolu s Toddem a Ramonou osvobodila i jejich bývalého šéfa gangu Ricka Gittridge z vězení. Ten je ale "zradil", Ramonu svázal a dal do staré nádrže pod benzínkou, Todda zmlátil a uvázal ke staré trupce a Phoebe donutil, aby mu pomohla okrást obrněné auto s hromadou peněz. Rick nakonec skončil jako flek na zemi a Phoebe vymazala paměť celé své bývalé třídě...

Leo a Piper v Limbu

16. září 2009 v 17:39 | Marsí
Když Piper zničila tajemného temnonoše co šel po Leovi, výbuch ji přenesl společně s Leem do Limbu, Světa Mrtvích. Snažili se skontaktovat sestry, ale protože Chris pomalu přestal existovat, částečně se přenesl do Limbu a tak mohli společně naplánovat, co mají sestry udělat. Po té se Piper a Leo vrátili tam, odkud byli do Limbu přeneseny a protože Piper ovládla nejistota, stávili spolu Leo a Piper noc. Chris tedy nepřestal existovat a sestry nakonec Piper řekly, že Chris je její a Leův syn, kterého počali v Limbu...

Phoebe jako džina

3. září 2009 v 13:56 | Marsí
Když Phoebe do novin napsala záhadná Jinna a prosila jí o pomoc, vypravila se Phoebe společně s Chrisem na střední východu. Tam zjistili, že Jinny je džina, která chtěla vysvobodit. Když jí Phoebe propustila, stala se z milé a věčně breptající džiny Jinny démonka středního stupně a Phoebe musela nastoupit na její místo v láhvy. Když Phoebe v modrém oblečku uviděla Piper, řekla že vypadá směšně. Paige se začala jenom smát =D Díky přáním Phoebe očarovala Lea aby začal věřit Chrisovy a zařídila, aby se spolu Leo a Piper vyspali, vlastně je jen uspala vedle sebe v obýváku na zemi.

Magická škola

2. září 2009 v 15:09 | Katka
Magická škole je místo, kde se vzdělávají mladí lidé nadaní magickými schopnostmi, čarodějky či nadpřirozené bytosti a učí se zde kouzlení a historii. Místo je chráněné kouzly tak, aby tam neproniklo žádné zlo, takže ten, kdo vede školu, se zároveň také stará o to, aby se nic nestalo studentům, což zařídí díky udržovacím kouzlům na ochranu při vstupu.

Phoebe jako Mata Hari

1. září 2009 v 19:36 | Marsí
Po té co Richard přečetl kouzlo na vyčištění svojí karmy, se do domu Halliwellových přenesla zlá karma a to karma bývalé dvojité špionky Mata Hari. Protože v Richardově duši už nebylo pro zlou karmu místo, přenesla se Mata Hari do Phoebe. Ta se začala mstít Jasonovi, že jí opustil, po té, co zjistil, že je Phoebe čarodějka. Spojila se i s démony, aby jí pomohli ho chytit a následně i zabít. Jason ovšem dostal od Richarda lektvar, který způsobil, že Mata Hari odešla a sestry pak mohli zničit Rojící démony.

Mata Hari

1. září 2009 v 17:59 | Marsí
Mata Hari (vlastním jménem Margaretha Geertruida Zelleová), exotická tanečnice a dnes nejspíše nejznámější špiónka všech dob, přichází na svět 7. srpna roku 1876 v nizozemském Leeuwardenu v rodině obchodníka s klobouky. Její matka pocházela z Javanesenese. Již od dětství toužila po dobrodružství a proto se ve svých sedmnácti letech vdala za důstojníka z holandské východní Indie J. MacLeoda, s nímž odcestovala na Jávu. V jednu dobu se snažila zkrotit sebe samu a proto se kolem 20-tého století pokoušela o dráhu učitelky. Nevyšla jí ani tato profese, ani manželství, přestože měli dvě děti. Manželství nebylo příliš šťastné a proto záhy dochází k rozvodu a Margaretha se v roce 1902 vrací zpět do Nizozemí.

Sestry a Léto lásky

26. srpna 2009 v 14:36 | Marsí
Jednoho odpoledne najdou sestry na půdě starou krabici s nápisem Peny. Když jí otevřou najdou krásné rudé kozačky z 60. let. Paige si je vyzkouší, ale sestry netuší, že si jejich babička svoje věci očarovávala, aby se k ní vrátily v době, kdy je stratila. Boty přenesou Paige do doby Hipies a ona se setkává jak s babičkou Peny tak i s dědou Ellenem. Toto léto má však ellen zemřít a Paige tomu omylem zabrání. Smrt se ovšem nevzdává a posílá pro Ellena dalšího démona, který ellena opravdu zabije. S Peny se nakonec stane to co z ní je teď, zabiják démonů.

Zásnuby Bianci a Chrise

26. srpna 2009 v 11:28 | Marsí
V budoucnosti se Chris zamiluje do démonky jménem Bianca z vražedné rodiny Fenix. Je to ovšem doba, kdy má moc zlá podoba Wyatta a proto se společně rozhodnou, že se Chris musí vrátit do minulosti a změnit jejich osud. Ale ještě před tím se Chris rozhodne Biancu požádat na jejich místě o ruku...

"zvíře" Derek a jeho synek

15. srpna 2009 v 9:30 | Marsí
Tak toto je Derek a jeho malý synek... já sem si nemohla pomoct, řekněte, že to malý není rozkošný ♥-♥

ochránce Piper a král Wyatt

13. srpna 2009 v 19:34 | Marsí
Po té co Jezerní Paní poprosila sestry o pomoc, předala jim Excalibur, aby ho ochránily a meč se nedostal do špatných rukou. Piper už toho měla dost a proto se rozhodla meče zbavit, ale místo toho aby ho zničila tak ho z kamene vytáhla a všichni jí považovali za novou královnu. Oběvil se "učitel" Mordaunt, který měl Piper naučit meč ovládat. Ovšem Mordaunt nebyl tím, za koho se vydával. Využil Piper, aby získal moc několika z velice mocných démonů a tak si Excalibur přivlastnil násilím. Sestry ovšem zjistili, že Piper není tou co má Excalibur vlastnit, ale že jej musí předat pravému "krály", svému synovi Wyattovi...

Jezerní Paní

13. srpna 2009 v 19:04 | Marsí
Od dávných dob, Bretoňci věří a uctívají Jezerní Paní jako svou bohyni, postavu mýtů a legend, která vede jejich krále a ochraňuje jejich zem od zla. Víra v Jezerní Paní má své počátky v nejrannějších dnech království. Říká se, že se vynořila z jezera, před Gillesem le Breton a jeho rytířskými Společníky, za úsvitu dne, kdy bylo vybojováno Velké Vítězství u Bordeleaux. Zahalená v okouzlující záři, se Paní vynořila z jezera držíc Grál, který přetékal světlem, jenž se rozlévalo do vod jezera, a požehnávajíc přítomné rytíře, dokud ranní paprsky slunce nepřepadly přes vysoké hory. Gilles ponořil svůj zkrvavený a potrhaný prapor do zářícího jezera zvolaje: "Paní, požehnej můj prapor!", když jej vyzvedl z hlubin jezera, byl prapor jako nový a skvěla se na něm podoba Paní a jejího třpytivého Grálu.

Cestování časem

12. srpna 2009 v 18:15 | Marsí
Existují mraky teorií od známých, ale většinou jen značně pochybných, vědců, že svět plyne najednou v neomezeném množství různých alternativních vesmírů, které vznikají každý okamžik. Podle kvantové teorie seúplně všechno, co se může stát (i v těch nejbláznivějších snech), se doopravdy stane. Když ne tady, tak v nějaké jiné, alternativní realitě. Ale jak to souvisí s cestováním časem? Hned se k tomu dostanu. Podle Einsteinovy obecné teorie relativity, která je mimochodem předchůdkyní kvantové teorie, je čas těsně svázán s naším prostorem a společně tak vytváří čtyřrozměrný časoprostor, což je něco, co si náš mozek nedokáže úplně představit (jsme si schopni představit maximálně trojrozměrný prostor, v němž žijeme), ale hypoteticky je to možné. Dnešní matematika dokonce dokáže počítat i s prostorem o nekonečném množství rozměrů, ale nepleťme si tím hlavu. Nám budou stačit čtyři a i tak nám z toho půjde hlava kolem. Takže, časoprostor.

Podsvětní aukční společnost

12. srpna 2009 v 17:48 | Marsí
Démon jménem Zahn, si v podsvětí založil něco jako aukční společnost. Na Světě pomůže dobrým lidem vymanit se z "bryndy". Např. právník Larry Hendersonm, byl před pěti lety na dně a potřeboval pomoc. V tom se oběvil Zahn a nabídl mu, že jeho firmu povznese pod jednou podmínkou, Larry mu dá svoji duši. Po té duše přejde do Podsvětí, kde proběhne aukce s démony. Ti za jednotlivé lidi nabízejí různé počty sil.
dohoda s duší:

Uklízeči

24. července 2009 v 11:08 | Marsí
Odstraňují ze světa veškeré informace, jež dokazují existenci nadpřirozených bytostí = jsou schopni měnit realitu. Pokud se tedy na veřejnost dostane jakýmkoli způsobem zmínka o důkazu, že magické bytosti existují, Uklízeči jsou nuceni zasáhnout. Když Wyatt vyčaroval z televize draka a způsobil ve světě pozdvižení a zkázu, odebrali ho Piper, všem sebraly vzpomínky na něj. Sestry si na něj nakonec vzpomněly a chtěly ho vrátit. Uklízeči jim nedali šanci. Proto se sestry přenesly do přímého přenosu zpráv a začaly kouzlit. Piper se odhodlala a nechala zmizet most, a tak byli Uklízeči nakonec nuceni zasáhnout a Wyatt jim vrátit.

Drak

24. července 2009 v 11:03 | Marsí
Drak je mýtické zvíře vyskytující se v mnoha kulturách po celé oblasti Eurasie, kde se vyskytuje v lidových příbězích či dětských pohádkách. Jeho celosvětová rozšířenost má za následek značnou variaci jeho vzhledu, velikostí a vlastností, kterými má drak disponovat. Některé kultury jako například v Číně zobrazují draka zásadně jednohlavého, řecká mytologie znala draka stohlavého. Obecně je rozšířená milná představa, že draci dští oheň ze svého chřtánu, v tomto případě se totiž jedná o saň.

Sestry jako Valkýry

22. července 2009 v 21:24 | Katka
Když Leo Piper odboural její bolest, kvůli odchodu ke Starším, sestry se jí pokusily bolest vrátit, ale kouzlo Piper vymazala všechny vzpomínky. Když se pokusily sestry najít Lea u Valkýr, Chris Piper přesvědčil, že je skutečná Valkýra a ta tomu věřila. Když Piper Lea uviděla, všechna bolest se vrátila a proto zůstala ve Vallhale a pokusila se Valkýrám najít jejich válečníky. Když proti Piper sestry použily kouzlo, Piper si uvědomila co skutečně cítí a vrátila se domů...

Valkýry

22. července 2009 v 21:24 | Katka
Vylkýry jsou polobohyně, které na bitevních polích vyhledávají umírající válečníky. Jejich duše pak vezmou do Vallhaly, kde je připravují na poslední bitvu.Opening 6. řady

21. července 2009 v 21:54 | Zuzka
 
 

Reklama