.
.
.
.

...

♣ Další

Piper jako fúrie

23. května 2009 v 20:22 | Danča
V díle 4x3 Hell Hath No Fury byla Piper nakažena kouřem fúrie a změnila se v jednu z nich. Jako fúrie měla za úkol najít jakékoli zlo (zlodějíčka, nebo třeba i vraha) a svým kouřem ho zabít. Pokud by jedenkrát zabila, stala by se fúrií navždy, ale Paige a Phoebe přišli na to, že jí promnění nazpátek, když najdou její pravý vztek a Piper jej uvolní... tím pravým vztekem byla zlost na Prue, že odešla...

Pohřeb Prue

20. května 2009 v 19:17 | Marsí
V díle 4x1 Charmed Again byl pohřeb Prue, po té co jí v díle 3x22 All Hell Breaks Loose zabije démon Shax. I když si sestry myslí, že s Prue zanikla i síla tří, mýlí se, na pohřbu se totiž oběvuje i jejich nejmladší sestra Paige.Říkanka :o)

20. května 2009 v 19:02 | Zuzka
V díle 4x1 Charmed Again se sestry společně se svou bábi a mámou potřebovaly zbavit policisty Corteze. Proto Peny a Phoebe využily svého daru a složily tuhle rýmovačku:
Peny:
"Vem ho zpět, pryč ho vem,
zbav nás ho, strč pod zem."
Phoebe:
"Mi voláme duchy, ke zla produktu,
ať ho přenesou hned do Timbuktu."
A Piper na to:
"Timbuktu... vážně si ho poslala do TIMBUKTU?"

Promo 4. řady

20. května 2009 v 17:14 | Marsí
Takže, přináším vám promo fotečky ze čtrvté řady. Poprvé se tu namísto Shannen Doherty oběví Rose McGowan. Navíc vám taky přidám promové fotečky Briana Krause a Juliana McMahona. K fotkám můžu říct jen, že se mi moc líbí to černé tričko Holly.

Smrt Prue Halliwellové

20. května 2009 v 15:45 | Katka
V díle 3x22 All Hell Breaks Loose sestry bojovaly s nájemným zabijákem Zdroje, démonem Shaxem. Nejprve chtěl zabít jen nevinného, ale protože ho sestry chránily, chtěl zabít i je. Povedlo se a zabil jednu, tu nejstarší a podle Piper i nejsilnější z nich... Prue umírá...


Ashley Tisdale v Charmed

18. května 2009 v 14:57 | Danča
V díle 3x21 Look Who's Barking se oběvila, nám dobře známá zpěvačka Ashley Tisdale, která zde hrála roli mladé dívky, která utekla z domu. K jejímu neštěstí si jí jako svou oběď vybrala démonka Banshee, která se živý lidským žalem. Ale jak asi všichni tušíte, přicházejí sestry Halliwellovy a zachraňují ji.


Prue jako pes

18. května 2009 v 14:43 | Marsí
V díle 3x21 Look Who's Barking se Prue proměnila v psa, aby vypátrala Banshee. Démona který se živý žalem lidí. Jako psovi jí to podle mého moc slušelo. Dokonce v seriálu slyšela co jí lidé říkají, rozuměla jim a uměla dát najevo, co si o tom myslí XDPhoebe jako Banshee

18. května 2009 v 14:12 | Marsí
V díle 3x21 Look Who's Barking se Phoebe proměnila v Banshee. Démona který se živý žalem lidí. Podle mého to s tím make-upem přehnali, ta rtěnka je moc výrazná, ale to je jen můj názor :o) Co vy na to?


Sedm smrtelných hříchů

15. května 2009 v 11:52 | Marsí
Hřích je vlastně pojem nejčastěji používaný v náboženských souvislostech (v etice se užívá spíš slovo vina). Obvykle je za hřích bráno vědomé a úmyslné jednání, projev, myšlenka…., jež jsou porušením mravního či božího přikázání nebo přímo samotného zákona. V různých pojetích se za to považují buď konkrétní zákazy, příkazy, zvyklosti a tabu, anebo duchovní, morální či náboženské principy - například úcta nebo láska k bližnímu svému, k Bohu, k životu či stvoření. Dále pak také povaha - spravedlnost, věrnost svému náboženství nebo svědomí… Křesťané věří, že lidé jsou od Boha oddělováni svými hříchy. Různé větve křesťanství kladou důraz buď na prvotní hřích, pradávnou zátěž celého lidstva nebo na osobní odpovědnost každého člověka za své jednání a vztahy. Katolická víra zdůrazňuje, že ke smytí prvotního hříchu nebo osobních hříchů dochází pokřtěním, což vychází z názorné symboliky křtu jako očišťování, k níž se hlásí i bibličtí stoupenci. Ke křesťanské tradici patří víra, že upřímná a účinná lítost - vyznání hříchů a pokání, jsou cestou k odpuštění hříchů (proto existuje zpovědnice). V původních a tradičních pohanských náboženstvích pojetí viny či hříchu odráželo dobovou morálku i specifické náboženské požadavky. Třeba moderní pohané uznávající wiccanské zákony, se hlásí ke svobodné snaze činit dobro sobě i lidem okolo sebe. Toto pojetí morálky je blízké jak současným teologickým i humanistickým směrům, tak v Ježíšově tehdejším učení.

Sestry před smrtí Peny

14. května 2009 v 20:34 | Zuzka

V díle 3x17 PreWitched jsem mohli nahlédnout do doby před smrtí babičky Peny sester Halliwellových. Ráda bych sem přidala pár obrázků, jak tehdy vypadaly nejen sestry, ale i Peny:Anděl Smrti

13. května 2009 v 19:05 | Katka
Podstata smrti měla značný vliv na psychiku jedince a následný rozvoj civilizace, a tak dal někdo vzniknout těmto příběhům o smrti a o tom, kdo člověku bere život - popřípadě jen převáží duši jinam (obecně se říká "na druhý břeh"). Izrael, jenž je známý též jako Izra'il je jeden ze čtyř základních Archandělů z Islámu (Mikhail, Djibril a Israfil), je vyobrazený jako muž mávající obrovskými křídly. Na některých obrázcích je ztvárněn v sedě, jinde ve stoje, ale po většinou v místech mezi peklem a nebem. Pravděpodobně Azraela vytvořil Bůh z hrstky země a proto se mu říká Anděl Smrti, protože pochází ze země a tam se ukládají všichni, kdož zemřou. Po ruce má vždy seznam lidí odsouzených k věčnému zatracení nebo ke smrti, které by měl pouze převést. Je to jakýsi zvěstovatel, jež doprovází duši do nebe.

Svatba Lea a Piper

7. května 2009 v 20:04 | Marsí
V díle 3x15 Just Harried bylo konečně dovoleno od starších aby se Leo a Piper vzali. Obřad byl malí a přítomni byli: babička Peny (velekněžka), Piper (nevěsta), Leo (ženich), Prue a Phoebe (družičky), táta Viktor (družba) a nakonec i Patty, Darryl a Cole. Přináším fotečky, budou mít tři části - před svatbou, první obřad a druhý obřad:


Na divokém západě

6. května 2009 v 17:44 | Danča
V díle 3x14 The Good, The Bad And The Cursed se Phoebe "propojí" myslí s Boem, indiánem z roku 1893 v jednom městě. Mají oba dva vidiny a všechno co se stane Boovi se stane i Phoebe. Proto se Prue společně s Colem vydávají do onoho městečka, aby zrušili kledbu, která vrací město pořád do jednoho a toho samého dne. Přináším pár obrázků jak Cole a Prue vypadali:

Temná svatba Zila a Prue

5. května 2009 v 19:53 | Marsí
V díle 3x13 Bride and gloom si zaklínač Zile vyžádal u velekněžky Dantalian, aby ho oženila s Prue. Ta svolila, protože věděla, že tím získá Knihu stínů. Proto Zile Prue unesl a Dantalian provedla obřad. Svatba byla platná, ale na konci dílu ho Piper rozstříštila na malinké kousíčky. Teď ale fotky ze svatby... jen tak navíc, Prue to tam moc slušelo:


Rasputin

4. května 2009 v 17:29 | Zuzka
V díle 3x12 Wrestling With Demons se oběvuje nové zvířátko v rodině Halliwellovích a to Rasputin, byl to pes babičky sester, který se stratil před sedmi lety... podle mě je to špic, neřeknu vám přesně který, ale pokud budete vědět co to je za plemeno, určo do komentů napište... dík :o)Zmrzlinářské auto

29. dubna 2009 v 22:12 | Katka
Tohle auto má jediný úkol. Ničit démonské děti.


Esence života

28. dubna 2009 v 18:37 | Zuzka
Životní esence je něco podobného jako lidská duše, ale vyrobená namícháním v laboratoři.

Sestry o Halloweenu

21. dubna 2009 v 18:19 | Danča
Ve třetí řadě v díle All Halliwells' Eve se sestry zapomoci portálu dostanou do Virginie roku 1670, kde mají pomoci čarodějce Charllottě porodit dítě - jímž bude první magicky nadané dítě Melinda. Nejdřívě se ale musely sestry naučit, jak se ochránit i bez pomoci svých sil, které v té době ještě neměly... ale to všechno později, teď fotky sester při oslavě Halloweenu:


Víly

20. dubna 2009 v 19:07 | Marsí
Víly, nebo-li rusalky, jsou svůdná stvoření, která mají svůj původ v Evropě. Jsou to půvabné mladé dívky - nebo tak alespoň vypadají. Jejich krása je přímo závratná a dokáže přimět muže k nejrůznějším pošetilostem. Mají dlouhé vlasy, jež jsou tak světlé, že se zdají být bílé. Drobná a nesmírně pohledná stvořeníčka s minimální inteligencí a jsou využívána kouzelníky především k dekoraci. Žijí v lesích na pasekách a jsou vybavena jistými kouzelnými schopnostmi k odhánění dravců, mají hašteřivou povahu, ale protože jsou velmi marnivé, zkrotné, mají-li posloužit jako ornament, kde vyniknou její nádherná motýlí křídla.

Trollové

20. dubna 2009 v 19:07 | Marsí
V hodině mezi nocí a dnem je meziprostorem svět. Trollové žijí v meziprostoru. Patří mezi nejznámější a nejpopulárnější druh nižších severských mytologických bytostí.Nejznámější o těchto tvorech je jejich hloupost. Někdy jsou vyobrazeni a popisováni jako malé škodolibé bytosti, ale povětšinou jako obrovití, nebezpeční a velice silní tvorové, kteří vylézají po setmění a loví lidi (z jednoho prostého důvodu: jedí je). Pravděpodobné je, že je trollů vícero druhů. Jsou trollové jeskyní, kteří se nejraději pohybují v budovách, sklepních prostorách, kopcích, pod mosty, podél cest a v jeskyních. Od nich nemají daleko trollové lesní, kteří se vyskytují na paloučcích a v lesech.
 
 

Reklama