.
.
.
.

...

♣ Další

Rodokmen

19. dubna 2009 v 17:53 | Marsí
Takže lidičky, dneska jsem měla menší náladu trochu vytvářet, takže jsem se rozhodla udělat nový rodokmen... myslím že se mi povedl a jsou to věrohodné informace (alespoň doufám :D). Jsou na něm samozřejmě i děti Čarodějek, ale protože v seriálu nezazněla a já už nevěřím jménům na internetu po všechn těch příhodách s fiktivní devátou řadou, tak jsou tam jen obrázky a přijímení ;-) Doufám, že se bude líbit :) Víte co je ironie? Známe jména všech kluků, ale ani jednu holčičku... tak to je teda fakt úlet! :D
(klikni ↓ pro zvětšení)

Svatba Lea a Piper

19. dubna 2009 v 10:53 | Katka
V díle 3x2 Magic Hour našla Piper v Knize stínů stránku "HandFasting". Je to obřad podobný svatbě, jen ho provádí velekněžka. Bohužel, když se Starší dozvěděli o tajné svatbě, překazili ji tím, že Lea doslova unesli. Fotečky ze samotné svatby:Dům sester Halliwellovích

18. dubna 2009 v 11:01 | Zuzka
Takže takhle vypadá domov Halliwellových. Seriálová adresa je: 1329 Prescott Street (San Francisco) Skutečná adresa je: 1329 Carroll Avenue

Promo 3. řady

15. dubna 2009 v 20:55 | Katka
Tentokrát už né pozdě, na začátku třetí řady v televizi vám přináším i promo 3. řady sester Halliwellovích... Tady se mě moc líbí ty Alyssiny šaty :o)

Promo 2. řady

15. dubna 2009 v 20:02 | Katka
Taky malinko opožděně, ale přece vám přináším i promo 2. řady sester Halliwellovích... v této řadě to podle mě moc sluší Shannen :o)

Promo 1. řada

15. dubna 2009 v 19:52 | Katka
Takže, i když trochu opožděně, přináším Promo sester Halliwellových z první řady... Moje hodnocení je asi takové, že to tu nejvíc sluší Holly... ale je to jen můj názor :o)

Džin

15. dubna 2009 v 17:08 | Zuzka
Mocné mytické bytosti, které kdysi nosily široké harémové kalhoty a vestu. Praví se, že pobývaly v lahvích, která když se přejela rukou (otřela se), přivolala Džina a ten vám musel splnit každé přání. Většinou se říká, že to byl Džin=muž, ale občas se naleznou důkazy o tom, že to byly i ženy. Po staletí se Džinové živili lidmi. Někteří krví, jiní energií. Ať tak či onak, nedopadlo to pro onu osobu dobře.

Duchové

9. dubna 2009 v 8:06 | Marsí
Duchové se pohybují hlavně ve starých domech, budovách, na hřbitovech či lokalitách souviseními s úmrtím (místa, kde dotyčný zemřel, poblíž jeho příbuzných nebo na místě, které měl zemřelý nejraději). Vykazují jevy jako například podivnými zvuky, hlukem, chladem, ozvěnou či kroky… Někteří lidé věří, že zde duchové přebývají, protože jsou uvězněni mezi tímto a posmrtným světem, a že doopravdy ani neví, že jsou mrtví. S duchy se dá komunikovat za pomoci spiritualistické desky nebo díky osobě, která má schopnost s duchy rozmlouvat.

Sestry v minulých životech

2. dubna 2009 v 18:50 | Katka
V druhé řadě díle 14tém Pardon My Past se můžeme setkat s minulými životy sester Halliwellovích. V tehdejší době to ovšem byly jen sestřenice. Je tu ovšem veliká podobnost se životy současnými. Například u Piper můžeme spozorovat, že jejím bývalím milencem byl Leo a tehdejším manželem Dan. Když to zjistily sestry, měl Leo poznámku, která mě dostala: "Doufám, že se Piper z minulého života polepší" :o)

Amor

27. března 2009 v 16:43 | Danča
V Římské mytologii je Amor Bohem lásky, kterému se také říká Cherubín. Přirovnává se k Řeckému Bohu Erosovi. Právě z Řecka pochází mnoho příběhů o jeho původu. Cicero hovoří o třech různých rodech: synovi Merkurovi (Hermes), Venuši (Afrodita) a synovi z Marsu (Aresovi). Platonovi zmínky o těchto Bozích pochází až do doby starobylého Řecka. Tvrdí, že byl Amor vytvořen v té samé době, jako vznikl chaos a řád na Zemi. Ve svém bádáním se dostal až k hypotéze, že Amorové můžou být dva - žena a muž. Ten první je Jupiter, tedy Zeus a ta druhá Venuše. O Venuši se opravdu mluvilo jako o ženě lásky. Amor je úzce spjatý s Venuší a byl ve své době uctíván právě tak, jako ona. Jeho síla byla předpokládána dokonce ještě větší, než u jeho matky.

Pekelnice

26. března 2009 v 20:46 | Zuzka
Prue jako Pekelnice, můžu k tomu říct jen, že jí to náramě slušelo!


Meny Hanghs

20. března 2009 v 16:11 | Katka
fotečky Prue proměněné v muže :o)


Sestry v budoucnu

17. března 2009 v 18:47 | Marsí
V druhám díle druhé řady Morality Bites se sestry dostanou do budoucnosti, aby zabránily vidině Phoebe. Ta totiž viděla, že ji v roce 2009 za živa upálí. Sestry se pomocí kouzla dostanou do budoucnosti, aby tomu zabránily, ale ne všechno dopadne podle jejich představ. Sestry si totiž myslely, že se jen přenesou do budoucnosti, ony se ovšem převtělily do svým budoucích já... a jak po těch deseti letech vypadají...

Malé Halliwellky

12. března 2009 v 20:26 | Danča
Malé Halliwellky se prozatím oběvily ve dvou dílech 1. řady. v díle Thank You For Not Morphing se vrátil sester otec Viktor a když zase zmizel, nechal sestrám na schodech v obálce kazetu z Vánoc, když byli všichni ještě rodina.
Takto vypadala malá Prue...


Světlonoši

12. března 2009 v 19:57 | Danča
Světlonoši jsou strážní andělé čarodějek, kteří dohlížejí na své svěřenkyně. V případě nutnosti zasahují, ovlivňují je, pomáhají a také se snaží vyhovět jejich přáním a prosbám. Když zváží, že je postup na lapení či zabytí démona bezpečný, vyjdou čarodějce vstříc. Stále slyší volání svých svěřenců a tak v případě ohrožení jejich života či potřeby jim Světlonoš letí na pomoc. Světlonoši jsou lidé, kteří za života konali dobro a proto byli povzneseni. Těmto jedincům je ukázán kouzelný svět magie v případě, že hodlají v budoucnu konat dobro i nadále a to v podobě Světlonoše. V opačném případě tito dobří lidé zemřou.

Kniha stínů

8. března 2009 v 13:00 | Marsí
Knha stínů je zelená kniha s triquetrou na obálce. Byla založená Melindou Warrenovou, dcerou zakladatelky rodu Charlotty. Kniha se dědila od 17. století, až do teď a behem této doby se zde naschromáždilo mnoho informací. Jak informace o démonech tak lektvary a zaříkadla.

Triquetra

8. března 2009 v 12:47 | Marsí
Triquetra značí mocné pouto tří. Síly budou fungovat jenom tehdy, když budou spolu zadobře. Proto se spousta démonu snaží nejdřív toto pouto rozdělit a pak až zabít sestry. Triquetra je umístěna na knize stínu, aby jí chránila. Toto pouto funguje jenom tehdy, když jsou tři nikoli jen dvě. Toto se jim stalo když Prue umřela a chyběla jim třetí sestra.


Jak Triguetru namalovat:

Spiritistická deska

8. března 2009 v 12:31 | Marsí
Tuto desku sestry zdědily stejně jako knihu stínů. Jejich spiritistická deska má ze zadní strany vzkaz od jejich matky, který jim pomohl zníčit prvního zaklínače co na ně zaútočil:

TOP 20 čarodějek

18. února 2009 v 12:42 | Marsí

20. Alex Russo, The Wizards of Waverly Place
19. Miss Cackle, The Worst Witch
18. Marge Simpson, Treehouse of Horror VIII
17. Amanda Tucker, Tucker's Witch
16. Ella, Hex
15. Witch Hazel, Looney Tunes
14. Endora, Passions
13. Paige Matthews (Rose McGowan), Charmed
12. Tabitha Stephens (Lisa Hartman), Tabitha
11. Mildred Hubble (Fairuza Balk), The Worst Witch
10. Prue Halliwell (Shannen Doherty), Charmed
9. Endora (Agnes Moorehead), Bewitched
8. Wilhelmina W. Witchiepoo (Billie Hayes), H.R. Pufnstuf
7. Phoebe Halliwell (Alyssa Milano), Charmed
6. Tabitha (Juliet Mills), Passions
5. Sabrina Spellman (Melissa Joan Hart), Sabrina the Teenage Witch
4. Grandmama Addams (Blossom Rock), The Addams Family
3. Piper Halliwell (Holly Marie Combs), Charmed
2. Willow Rosenberg (Alyson Hannigan), Buffy the Vampire Slayer
1. Samantha Stephens (Elizabeth Montrgomery), Bewitched

všeobko o čarodějkách

22. března 2008 v 19:54 | Marsí

Co je to Charmed??

 
 

Reklama