.
.
.
.

...

♣ Katka

Elf

12. prosince 2009 v 17:18 | KaTkA


http://www.nepise.cz/img/upir/553.jpg
Elf je mytologická bytost původně zřejmě pocházející ze starogermánských pověstí. Jejich původní jméno pocházející ze staré norštiny zní Álf, ale používají se i jiná označení, či přepisy: alp, elbe, alf, aelf, alb. Téměř všichni autoři se shodují v tom, že mají něco společného s lesy nebo alespoň s přírodou. V současném anglosaském světě (kromě velké části fantasy literatury) se výraz elf používá převážně pro malé pohádkové bytosti příbuzné skřítkům a vílám. Na tomto pohledu má velký podíl Shakespearova hra Sen noci svatojánské.

Metallica

19. listopadu 2009 v 17:30 | KaČaBa
Jedna z nejvýraznějších metalových skupin světa, klasikové tohoto stylu (zpočátku řazeni k odrůdě thrash nebo speed). Sami přiznávají prvotní vliv Black Sabbath. Navíc výborní instrumentalisté. Skupina vzniká v r. 1981 v americkém Norwalku (poblíž L.A.), když se jejich budoucí bubeník Lars Ulrich (nar. 1963, původem Dán)podává inzerát do novin že hledá členy do skupiny, na inzerát odpověděl James Hetfield (nar. 1963). Ten působil v kapelách Obsession a Leather Charm. Společně pak v L.A. nahrávají skladbu Hit The Lights (s kytaristou Lloydem Grantem) pro kompilaci Metal Massacre. Následně se připojují McGowney a na jaře 1982Dave Mustaine. (Tutéž skladbu nahrávají ještě jednou.)
Metallica
V r. 1982 se v kapele mihl kytarista Jeff Warner a R. McGowneyho střídá Cliff Burton (nar. 1962, ze skupiny Trauma). O rok později se stěhují do New Jersey, Dave Mustaine je vyhozen kvůli alkoholu a drogám, (poté zakládá skupinu Megadeth) a novým kytaristou se stává K. Hammet (nar. 1962, ze sk. Exodus). V té době Metallica začíná natáčet vysoce hodnocené debutové album "Kill Em´All". Dobře si vede i album "Ride The Lightning" (1984) a ještě lépe výborná deska "Master Of Puppets"(1986) které je krityky hodnocené jako jejich nejlepší album a spolu s "Ride the Lighting" tvoří pilíře trash metalu. Kapela se zároveň stává velkou koncertní atrakcí a hodně se věnuje živému vystupování.
Metallica
V září 1986 tragicky umírá při autobusové nehodě Cliff Burton, den po jeho pohřbu kapela dělá konkurz na nového basáka jímž se stal Jason Newsted (nar. 1963, ze skupiny Flotsam And Jetsam). V roce 1988 se kapela účastní turné Justice tour a v Anglii se prosazuje hitem Harvester Of Sorrow. Velmi úspěšné je i album "... And Justice For All" (1988) a z něho pocházející skladba One, která je i jejich prvním videoklipem, následně za ni dostávají Grammy.
Metallica
Stejně je rok poté oceněna i skladba Stone Cold Crazy kterou převzali ze staré tvorby kapely Qeen. Vrcholem komerčního úspěchu se stává deska "Metallica",nazývaná též "Black Album" (1991) znamenající 1. příčku v americkém i v evropském žebříčku. I ta dostala Grammy. Album "Load" (1996) a "Reload" naznačují posun ke zjemnění soundu, poté následuje album "Garage Inc."(1998), které obsahuje předělávky jiných kapel. V roce 1999 skupina vydává CD a DVD "S&M" kde si zahrála se symfonickým orchestrem. Toto album bylo poslední pro Jasona Newsteda který kapelu v roce 2001 opustil.
Metallica
Metallica se dává do natáčení alba "St.Anger", na kterém na záskok basuje jejich producent Bob Rock, nahrávání je ztíženo odchodem Jamese Hetfielda na protialkoholové léčení, v roce 2003 se ke skupině přidává nový basák Rob Trujillo (skupina Black Label Siciety, Ozzy Osbourne).Po jeho přichodu skupina vydává "St. Anger"

A v podání rodinného seriáli simpsnovi:o)


Metallica

!!!!!!!!!Žijme metalem a rockem!!!!!!!!!!!!!!

Nirvana

19. listopadu 2009 v 17:28 | KaČaBa
Slavná skupina z amerického Seattlu. Považovaná za jeden ze základních kamenů módního stylu grunge. Prazákladem bylo trio Fecal Matter založené v r. 1985, v němž už hrají Cobain (nar. 1967) a Novoselic (nar. 1965).

Nirvana

Nirvana vzniká v r. 1988 a v témže roce vychází i 1. singl Love Buzz / Big Cheese. V r. 1989 se ve skupině krátce objevuje J. Everman (pozdější baskytarista v Soundgarden a Mind Funk). Z Nirvany odešel o pár týdnů dříve než Ch. Channing (ten hrál na 1. singlu). Krátce pak se souborem bubnuje D. Peters ze sk. Mudhoney (hraje na 2. singlu Sliver / Dive).

Nirvana

Poté se připojuje D. Grohl (nar. 1969, předtím člen washingtonské sk. The Scream). V r. 1991 má Nirvana veliký hit - Smells Like Teen Spirit, z alba "Nevermind" (1991). To se v lednu 1992 dostalo až na špičku amer. hitparády, když už v prosinci získalo tuto pozici v Anglii. V únoru 1992 se Cobain oženil s Courtney Love ze sk. Hole (v srpnu se jim narodila dcera).

Nirvana

V dubnu 1994 spáchal sebevraždu a kapela tím končí.David Grohl poté vede skupinu Foo Fighters. Novoselic později hraje se sk. Sweet 75 a na konci r. 1996 se objevují jeho první nahrávky se sk. Gus. První album sk. Sweet 75 vyšlo v r. 1997 (na zn. Geffen).

Nirvana


!!!!!!!!!!!!!!!Metal je boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lil Wayne

27. září 2008 v 10:51
Dwayne Michael Carter (Lil Wayne) se narodil 27. září 1982 v New Orleansu. Jako velmi mladý se stal nováčkem na nahrávací společnosti Cash Money, kterou vlastní rapper Baby, známý též jako Birdman.
Lil Wayne
Waynova matka byla velmi nespokojená, když ho viděla oblečeného do gangsterského oblečení, a snažila se mu jeho plány překazit. Nespokojený Wayne utekl z domova a vzal si s sebou pistoli svého nevlastního otce. Když si s ní pak pohrával, nešťastnou náhodou se postřelil a byl odvezen do nemocnice. Tam řekl, že pistole patřila jeho nevlastnímu otci. Ten byl zatčen a poslán do vězení za ilegální držení střelné zbraně. Krátce po propuštění byl postřelen a zraněním podlehl, pročež má Lil Wayne na ruce vytetováno "In Memory of Rabbit: Its up to me"(Na památku Králíčkovi: Je to na mě).
Lil Wayne
Když se Wayne stal členem Cash Money, bylo mu pouhých 11 let. Již v té době dokázal rapovat jako dospělý a životem ostřílený umělec. V roce 1997 si Wayne založil skupinu Hot Boys spolu s Juvenilem, B.G a Turkem. Hot Boys vydali již tři alba, poslední v roce 2003.
Lil Wayne
Šestnáctiletý Wayne vydal v roce 1999 své debutové sólové album Tha Block Is Hot. Produkci na desce zajistil dvorní producent Cash Money Records - DJ Mannie Fresh. Album je dnes již dvojitě platinové a objevila se na něm skvělá titulní skladba Tha Block Is Hot.
Lil Wayne
V roce 2000 vyústila další Lil\' Waynova práce v album Lights Out. Na něm se objevilo 19 skladeb, opět plně pod taktovkou Mannie Freshe. Za Lights Out získal Wayne nakonec platinovou desku.
Lil Wayne
Své třetí album vydal Lil\' Wayne v roce 2002 a pojmenoval jej 500 Degreez, čímž z něj udělal jakoby pokračování desky 400 Degreez od kolegy Juvenile z Cash Money Records. Na labu se objevil vynikající party-hit Way Of Life, který využívá sample ze skladby Paid In Full od Eric B. & Rakim.
Lil Wayne
V červnu roku 2004 vyšlo další album, které nese název The Carter (odkaz na jeho příjmení). Tímto, kritiky velmi vřele přijatým albem se z Lil\' Wayna stala hvězda i mimo jeho domov na jihu USA a získal za něj další platinovou desku. Na albu se objevil mj. i drsný hit Go DJ.
Lil Wayne
Koncem roku 2005 vypustil Lil\' Wayne album, které pojmenoval The Carter II. To se vyšplhalo v americké hitparádě Billboard Hot 100 na druhé místo a nechybí na něm našlapaná party skladba Fireman. Album je dalším platinovým "zářezem" ve Waynově kariéře.
Jeho zatím poslední album je The Carter III(2008), na kterém je asi nejznámější hit Lollipop.

Sunrise Avenue

27. září 2008 v 10:42
Sunrise Avenue je finská rocková kapela. Jejich písně jsou rozmanité - od tvrdších hard-rockových skladeb, až po jemnější rockové balady. V roce 2007 odešel ze skupiny kytarista Janne Kärkkäinen pro umelecké rozpory.
A cukrátkova kytárka xDD
Sunrise Avenue
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 36, formatId: 23, url: new String(window.location.href), cborder: 'ffffff', cbackground: '000000', ctitle: 'ffffff', ctext: 'ffffff', curl: '3366ff', simg: 1 }); //]]>

Marpo

27. září 2008 v 10:40
Ota "Marpo" Petřina, narozen v roce 1985, s rapem začínal zhruba ve 13ti letech. Začínal asi jako každý nahráváním na magnetofon a mikrofon za pár korun a koncerty byly jen pro pár lidí. Marpo mezitím vydal 3 neoficiální cd v angličtině - Lyrical Heavy Weight, Verbal Expression Vol. 1 a Verbal Expression Vol. 2. O pár let později Marpo založil s Mc Wohnoutem, Oerem, Shareemem A Dj Paickem kapelu Charakter, která se v průběhu let zůžila na Marpa, Wohnouta a Dj Paicka.

V roce 2005 se Marpo seznámil s Gipsym z kapely Syndrom Snopp, který mu vyprodukoval desku "Původ Umění", které se prodalo okolo 1000 ks. Tato deska měla na svědomí také mediálně známý beef mezi Marpem a Indym. Na desce hostovali např: Outthere z New Jerzey, Gipsy, Hugo Toxxx a nebo Mc Wohnout. Půl roku po debutu byl Marpo pozván na největší rap battle v historii českého rapu na Rap Fight Vol. 1 o 50 000,- Czk, který Marpo vyhrál společně s Tafrobem a zároveň porazil Mc's jako jsou Phat, Čistychov a nebo Gipsy. Proběhlo druhé kolo a Marpo se účastnil finále Whos The King FInal Rap Fight o 100 000,- Czk, kde Marpo s velkým předstihem zhruba o 150 hlasů zvítězil nad Tafrobem a Zverinou.

Zhruba 2 měsíce po finále Marpo vydal druhou desku "Marpokalypsa", kterou opět produkoval Gipsy a jeden track Outthere(NJ). Jako hosty si tentokrát Marpo pozval Outthere(NJ), Drift(NJ), Skandoe(CA) a Hard Targeta(FL) z Ameriky, Mc Wohnouta a Gipsyho z Čech a DZK ze Slovenska. Po vydání Marpokalypsy se skupina Charakter rozpadá a zůstává Marpo & Wohnout. Nyní Marpo plánuje Mixtape "Worldwide Radio" pouze s americkými hosty, společnou desku s Wohnoutem a vydání vlastního DVD Marpo - The Most Wanted.
Achmed

14. září 2008 v 10:09
achmed.....ten nejvěčí bombový sebevrach na celém světě.a tady máte pár jeho foteček
a tady se svým břichomluvcem
a zase ten achmed
ale to není zatím celé

Kimi Räikönen

2. září 2008 v 16:10
Kimi Räikönen zaznamenával obrovské úspěchy v závodech motokár již od dětství. V roce 1999 se umístil druhý v sérii European Formula Super A. V témže roce se účastnil série Formula Ford Euro Cup. Ve věku dvaceti let vyhrál vyhrál zimní sérii Formule Renault. V roce 2000 dominoval sérii British Renault Championship, kde vyhrál sedm z deseti závodů. V sérii Formula Renault vyhrál v roce 2000 13 z 23 závodů. Po těchto výsledcích mu dal Peter Sauber, majitel stáje Formule 1 Sauber, příležitost testovat a poté s ním podepsal smlouvu na rok 2001. V sezóně 2001 se umístil na celkovém devátém místě s devíti body.
V sezóKimi Räikkönenně 2002 přestoupil do týmu McLaren, kde vystřídal dvojnásobného mistra světa Miku Häkkinena. V této sezóně se umístil až šestý s čtyřiadvaceti body. V sezóně 2003 zaznamenal své první vítězství a to v Grand Prix Malajsie 2003. V klasifikaci mistrovství světa se umístil druhý s jedenadevadesáti body a na vítězného Michaela Schumachera ztratil pouze dva body. Sezóna 2004 byla ovšem pro Räikkönena velmi neúspěšná, neboť se umístil až sedmý s pětačtyřiceti body. Za smolnou se dá považovat i sezóna 2005, kde se sice umístil na druhém místě se stodvanácti body, ale o šanci bojovat o titul ho připravily časté poruchy jeho vozu, díky nimž několikrát odstoupil z vedoucí pozice.
Kimi Räikkönen
V týmu McLaren měl podepsanou smlouvu do konce sezóny 2006 a letošní sezónu závodí za Ferarri (právě i časté poruchy vozu ho donutili stáj změnit) místo Michaela Schumachera, sedminásobného mistra světa, který ukončuje svou kariéru jezdce Formule1. Letošní sezóna měla velmi napínavý závěr, ale Kimi dokázal, že umí udržet nervy na uzdě a i přes to, že v to mnozí nevěřili, vyhrál titul Mistra světa pro rok 2007. Blahopřejeme!
Kimi Räikkönen
Kimi Räikkönen
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Marquess

2. září 2008 v 16:09
Marquess to jsou čtyři kluci a v bookletu dovádějí v příboji vln. Idylka jako vystřižená z vašeho fotoalba z dovolené ve Španělsku. V tomto místě ale celá sranda a krásné vzpomínky končí. Marquess (MySpace.com) se dali dohromady loni v Hannoveru a tím celý produkt rázem nabírá zcela jiný obraz; pěkná to kamufláž.


Debut "Frenetica" je až na jednu výjimku ("You And Not Tokio") zpívaný španělsky a cítíte z něj feeling prosluněného jihu a latinských motivů - bohužel právě to prozradí nejvíce. Že Marquess jsou fajn popík, ale zcela ničím nepřekvapí. Branže boybandů nevymřela, naopak přežívá a zůstává v šikovných rukách producentů. Marquess nejsou jiní a skrze roztomilý kukuč to zkoušejí na všechny strany. O přízeň bojují líbivými popěvky a celou jejich loď táhnou singlové hity "Vayamos Compañeros" a "El Temperamento", které zatím slušně fungují v zemi za naší západní hranicí. Timing je pro tento druh hudby až příliš důležitý.


Pokud vsadíte na to, že ji naservírujete v čase babího léta, může už být pozdě. Takové počiny, jakým je právě "Frenetica", mají vycházet v červnu (v Německu i tak vyšla), před hlavním vpádem do víru dovolených.
Marquess tento čas v našich končinách trošku propásli, ale společně s Marihou vás v "Todo Bien Mariha" navádějí, abyste je následovali a užili si ten poslední letní mejdan v oblíbeném baru mající umělou pláží. Marquess postavili základy z klasických prvků tohoto žánru, na jednu stranu je to líbivé, ale na puncu originality to je na hony vzdálené. "Frenetica" má silné momenty, ale ty jsou poražené ostatní vatou. Výsledek sedne jen podle vaší aktuální nálady, dalo se z toho vytěžit mnohem více.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Code Red

2. září 2008 v 16:09
Projekt CODE RED začínal v prvopočátku jako trio. U zrodu byla Maria, která původem pochází z Ukrajiny a dva mladíci Mauro a Marco. Než se CODE RED dali dohromady, každý se ke zpěvu dostával po svém. Maria už od dětství tíhla ke zpěvu. Žádné panenky, žádní plyšový medvídci. Raději si vzala "mikrofón, kazeťák" a hrála si na zpěvačku.
Code Red

Už v 10ti letech se dostala na prkna, která znamenají svět. Bylo to na základní škole, kdy začala zpívat před publikem a věděla jistě, že tohle je její budoucnost. V 16ti letech začala vystupovat s kapelou a zkoušela různé hudební castingy. Při nich se seznámila se sympatickými mladíky Maurem a Marcem. Oba dva už od mala nesmírně bavila muzika stejně jako Mariu. A tak se jim pomalu začal plnit dětský sen. Na castingu si jich všimli producenti Ivo Moring (D.J. Ötzi, Christina Stürmer, Banaroo) a N-Dee (No Angels, Bro'Sis, D.J. Bobo) a začali s nimi spolupracovat.
Code Red
Původně tedy začínali ve třech, ale Marco musel skupinu opustit a věnovat se své profesionální kapele, se kterou měl již uzavřenou smlouvu, a tak v projektu CODE RED zůstali pouze Maria a Mauro. Producentský tým Ivo Morninga pro ně složil několik hitů na míru (Senor Pompedor, 2sexy4u), se kterými sklidili obrovský úspěch především v Německu a Rakousku.
Code Red

V roce 2007 si vzala pod křídla projekt CODE RED společnost Flash Entertaiment a natočila s nimi megahit "Kanikuly" a "18", které vydali u polského labelu Magic Records/Universal Music. A tady začal pro skupinu CODE RED absolutní mega boom. Dostali se na přední příčky všech evropských rádiových i televizních hitparád, včetně TV stanic VIVA a MTV. V dubnu letošního roku začínají pracovat na svém debutovém albu. Ale s malinkou změnou a to v obsazení. Mauro odchází, kvůli studiu, které chce postavit na první místo a na CODE RED přestává mít čas.
Code Red
Zatímco Marco dokončil spolupráci se svou původní skupinou a vrací se do CODE RED. Dále pokračují tuto úspěšnou hudební jízdu Maria a Marco. Nyní těžce pracují v nahrávacím studiu na svém albu "Partycode". Takže se můžeme brzo těšit na další skvělé taneční hity od této Polsko-Německo-Ruské partičky.
Code Red
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Rafael Nadal

2. září 2008 v 16:08
Rafael Nadal je současný profesionální španělský tenista. Aktuálně (květen 2008) je na 2. místě mezinárodního žebříčku ATP. Je v současné době považován za suverénně nejlepšího světového hráče na antukovém povrchu, má na svém kontě 81 vítězství na antuce v řadě (od dubna 2005 do května 2007, kdy prohrál ve finále turnaje v Hamburku s Federerem; během této doby vyhrál 13 antukových turnajů).


Za svou poměrně krátkou dosavadní kariéru dokázal Rafael Nadal vyhrát 21 turnajů ATP (květen 2007), z toho dva grandslamové - French Open v letech 2005 a 2006. Kromě toho hrál v roce 2006 a 2007 finále turnaje ve Wimbledonu, kde podlehl současné světové jedničce

V červenci 2008 se mu poprvé padařlo vyhrát Wimbledon, kde ve finále porazil Federera v 5 setech.
Rafael Nadal
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Niceland

2. září 2008 v 16:06
Jeho příběh je naoko americká růžová hudební knihovna: hoch z Bruntálu, co od puberty skládal a v šestnácti dostal pod stromek svou první vlastní kytaru, píše do šuplíku vždycky, když má splín. Jednoho dne najde na internetu inzerát, přihlásí se do vyhledávací soutěže a ačkoli za zády nemá pojistku v podobě kapely a na kontě žádné vystoupení před lidmi, předstoupí s životní trémou před porotu, na pódiu zoufale sám, ale přesto nakonec získá nahrávací smlouvu. Že o tom každý z nás někdy snil? NICELAND si to na vlastní kůži odžil. A ačkoli je se svým debutem právě na startu, jeho písničky jsou tak celistvé, hotové a jímavé jako jeho pocity; hrdina tak trochu proti své vůli, léčitel nejen svůj a kouzelník černé i bílé magie.

"Skládání písniček je pro mne terapie," vysvětluje NICELAND. "Prostě málokdy přijde písnička shůry - většinou se vypisuju ze špatných dní. A terapie zafunguje v ten moment, když je písnička hotová... Ale tím to vlastně nekončí - pak písnička působí jako připomenutí a zachycení momentu, který podnítil její vznik. Často při jejím hraní přináší všechny ty pocity zpátky. Takže místo terapie jde spíš o deník." říká NICELAND, který zpívá zásadně jazykem svých vzorů Thoma Yorka (Radiohead), Johnnyho Cashe, Michaela Stipea (R.E.M.) či Jacka Johnsona, a který si zvolil jméno podle filmu islandského režiséra Fridrika Thóra Fridrikssona."Líbí se mi kontrast názvu, klidu a pohody, která z něho vyzařuje, s někdy hroznou depkou a naštvaností některých mých textů," vysvětluje písničkář, který napsal již na čtyřicet skladeb.

Možná i proto dostalo jeho debutové album název Little Black Book - jako zápisník, který si každý nosíme po celý život v sobě a on na nás občas vycení svoje zuby. "Ten černý notes s poznámkami, jmény a telefonními čísly vás během vteřiny dokáže naprosto strhnout zpátky do doby, kdy zápis vznikl. A o to jde, o tom je každá píseň," vysvětluje skladatel a textař a budoucí objev NICELAND.

Jako o objevu o něm koneckonců mluví i producent jeho alba Yarda Helešic:

"Líbilo se mi, že kluk s kytarou uspěl v Coca-Cola PopStar v konkurenci samých skupin," dodává. "Přitom NICELAND je univerzální, dokáže hrát i se skupinou. V tom je jeho veliká výhoda." Univerzálnost, a především introvertní křehkost, na to společně vsadili při nahrávání 13ti písniček.


"Chtěli jsme obohatit původní verze písniček, uchovat jejich náladu ze syrového stavu, dát albu celkový koncept, aby bylo poslouchatelné celé naráz - i když tohle se v dnešní době už prý moc nenosí. Rozhodně jsem nechtěl jednotvárnost. Naštěstí se mi tu a tam podaří napsat něco se sebeironií a humorem, takže se ty "do sebe zahleděné sebetrýzně" mají čím odlehčit," směje se NICELAND, který má za sebou první studiové nahrávání a mnoho s tím spojených zlomových okamžiků: "První, když jsme nahrávali party s Jirkou Stivínem a slyšeli, jak se všechno začíná vzájemně doplňovat. A potom i kytarové party a motivy...všechno se vymýšlelo ve studiu; prostě improvizace a dostatek času na nahrávání přineslo zlomových okamžiků nepočítaně," vzpomíná NICELAND.

A zlomových okamžiků zjevně ještě hodně přijde: na nejbližsí dobu má NICELAND mj. naplánované akustické vystoupení na FebioFestu 29.3. (přípomínka podzimního úspěšného hostování na Akustik Best Of Tour kapely KRYŠTOF); s kapelou - na O2 Jarním Sázavafestu 11.4. své CD Little Black Book pokřtí. "Asi budu hodně nervózní, naštěstí se z toho obvykle rychle dostanu a pak už vyřvávám své deníkové zápisky do lidí. Je to zajímavý pocit! A chtěl bych určitě vystupovat především s kapelou: byla by škoda písničky ochudit o jejich aranže. A hlavně, kapela je důležitá aby si navzájem kryla záda nadšením pro stejnou muziku. To je na tom to nejlepší!"

Simple Plan

2. září 2008 v 16:05
Členové skupiny se spolu znají (až na Davida,kterého potkali později) deset let. A jak skupina Simple Plan Vznikla? Chodili spolu na střední školu. Tehdy měl Pierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt.
Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl Sebastien volný a bydlel nejblíž, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.

Ale kam? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David, ale i ten nakonec zběhnul. Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.
To jim dalo sice zabrat ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plan že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdit po světě, koncertovat , získávat nové přátele. Jak jednoduché. Nakonec chybělo už jen jméno a mohli varazit do světa. Jednoduchý plán nemyslíte? A přesně tak to připadalo i klukům a tak zvítezil název Simple Plan.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Roxette

2. září 2008 v 16:04


Skupinu ROXETTE tvoří dva členové -- Gun Marie Fredriksson -- nejhezčí ježek ve Švédsku nazývaná srdcem této skupiny (narozena 30.května 1958 v Ossj1 -- okresu ystra Ljungby v rodině Inez a Gösta jako již páté dítě se sourozenci Tinou, Ullou, Annou a bratrem Svenem) a Per H?kan Gessle mozek ROXETTE tvoří 98 % všech písní (Per se narodil 12.ledna 1959 v 9:40 v městečku Halmstad v rodině Elisabeth a Kurta Gessleových jako třetí dítě -- v té době bylo jeho sestře Gunille 14 let a bratrovi Bengtovi 9 let).

Poprvé se Per s Marií setkali v jednom knihkupectví. Per byl v té době zpěvákem v populární švédské skupině Gyllene Tider.

Marie začala svoji zpěváckou kariéru až dva roky po tomto setkání. Per si pozval Marii i na nahrávání svého prvního sólového albaJesse McCartney

2. září 2008 v 16:03
Jméno: Jesse Arthur McCartney
Datum narození: 9. dubna 1987
Místo narození: New York City
Znamení: beran
Barva očí: zelená
Barva vlasů: světle hnědá (blond melír)
Výška: cca 177cm
Rodiče: Ginger a Scott McCaertneyovi
Sourozenci: Timothy (Timmy), Lea
Bydliště: Amerika :-)
Vzdělání: v roce 2005 maturoval na Ardsleydské střední škole
Má rád: po ránu kávu
Povolání: zpěvák, herec
Zvířata: kocour Oliver
Barva: oranžová
Jídlo: Pizza, Kalifornský rohlíky, sushi, steak
Sport: baseball
Svátky: Vánoce
Sportovní tým: NY Giants / NY Yankees
Knížka: Hrozny hněvu od Johna Steinbecka
Restaurace: Taco Bell
Herec: Edward Norton
Herečka: Kate Hudson
Filmy: Kult hákového kříže (American history X), Chyť mě když to dokážeš, Loupež po Italsku
Televizní pořady: Přátelé, pořady na MTV
Song od Dream Street: "It Happens Everytime"
Song z BS alba: "Beautiful Soul"
Město: San Diego a Kalifornie
Roční období: podzim
Jesse McCartney se narodil 9. dubna 1987 v New York City Ginger a Scotovi McCartney, má mlasší sestru Leu a brášku Timmyho. První velký zlom nastal v roce 1994 kdy v sedmi letech hrál na Brodwayi - The King & I. Jesse měl rád hudbu, proto se přidal do skupiny Sugar Beats, v roce 1997 byli nominovaní na cenu Grammy.
V roce 1998 se Jesse vrátil opět k hraní a oslavil úspěch jako Chandler v seriálu All My Children. V té době byl Jesse hodně vidět - vyhrál cenu pro nejmladšího herce (2001) a cenu za Nejlepší výkon v televizním seriále. Následovalo mnoho dalších nominací a ocenění - Nejzajímavější dětský herec a nejzajímavější mladý herec (u nás asi odbdoba Objevu roku).
V roce 1999 se přidal jako nejmladší (12) do kapely Dream Street, kteří ještě před rozpadem roce 2002 získali platinu. Kariéra v Dream Street Jessemu přispěla taky pro jeho následný rozjezd na sólové dráze, ze začátků jmenujme např. Moderní popelka (Best Day Of My Life), Ella Enchanted (duet s Anne Hathaway Don't Go Breaking My Heart).
"Když zpívám, všechno je na mě. Jde mi to vždycky všechno ze srdce a dělám pro to všechno. Když jste na place, nikdo nic nepřikazuje. Neříká, co a jak mám dělat!" řekl jednou Jesse.
Pak se Jesse vrátil opět ke hraní a ztvárnil Bradina v oblíbeném seriále Summerlnad (Warner Bros.) po boku Lori Laughlin, kterou známe ze seriálu Plný dům. Zahrála si třicetiletou Avu s rostoucí kariérou v oblasti módy. Všechno se jí ale začne plést po smrti sestry, kdy jí zůstanou v péči tři děti…
V roce 2005 Jesse vyhrál Teen Hottie na Teen Choidce Awards. Někteří si myslí, že tuto cenu získal hlavně proto, že byl vidět v Summerlandu. Natáčení skončilo u druhé řady, ale nebylo to naposledy, co jsme o Jessem slyšeli.
V šestnácti letech se Jessemu nabídky jen hrnuly, byl dost zaneprázdněný psaním svých textů a vydával své debutové album - Beautiful Soul (2004), kterého se prodalo na 1.5 milonů kusů - album bylo oceněnno platinou. Dalším zlomem v jeho kariéře byly cesty po celém světě, kde si získával další tisíce fanoušků. Na turné Backstreet Boys v jejich ,Evropské tour' si Jesse zazpíval She's No You (3.6.2005). Ve videoklipu se Jesse poprvé ukazuje se svou dívkou, Katie Cassidy. Poté vydává sigl a videoklip Because You Live.
Jesse a Katie se poprvé setkali v patnácti letech v Kalifornii při jednom z koncertů Dream Street, Katie se do backstage dostala se svým mažerem. Ale od té doby spolu ale nechodí - všechno začalo až v roce 2004. Katie je dcera Davida Cassydyho, který byl stejně slavný jako Jesse v sedmdesátých letech - seriál The Partridge Family. Katie se nedávno objevila ve filmech Click, When a Stranger Calls a brzy ji uvidíme i v novém pokračování úspěšného seriálu Dallas. Katie byla jednou na rande s jedním z členů Dream Street - s Gregem Rapusem, ale jejich vztah ji nijak nebral.
V roce 2006 Jesse natáčí film Keith, který je o sedmnáctileté dívce, která si myslí, že může mít všechno do té doby, než se objeví chlapec jménem Keith, kterého hraje Jesse.
Druhým vydaným albem je Right Where You Want Me (2006), pro které si Jesse složil jedenáct songů. Album představuje dvanáct úžasných songů - Can't Let You Go, Blow Your Mind produkoval John Shanks (mimo jiné spolupracoval s Natashou Bedingfield nebo Hansonem).
"Je to pořád popka, ale zní dospěleji, myslím." Řekl Jesse. Na albu je jeden zvláštní song, který vypráví o době, kdy to pro Jesseho nebylo jednoduché- zemřel mu kámoš kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Tři roky stará věc je teď uchovaná v singlu Invincible. V závesu po vydání alba se Jesse vrhl na světovou tour, nezapoměl navštívit Itálii (zde má Jesse asi nejvíc evropských fanoušků), Asii a všechno ukončil doma v Americe.
O letních prázdninách se rozešel s dlouholetou přítelkyní Katie Cassidy, podle všeho ale v dobrém.
Na léto roku 2008 plánuje nové album.
/*

Basshunter

2. září 2008 v 16:02
Basshunter nebo-li Jonas Altberg se narodil v roce 1984 v Halmstadu, Švédsko a v současné době bydlí se svými rodiči a mladším bratrem 5 minut od nejhezčí švédské pláže "Tylösand".
Produkovat muziku začal v roce 1999 s malou pomocí počítačového programu "Fruityloops", díky kterému byl jeho zájem o muziku stále větší a větší. Po mnoha demo, které kolovaly internetem obdržel několik telefonátů z klubů, které ho chtěli povolat do pozice rezidentního DJ-e.

V dubnu roku 2006 podepisuje první kontrakt s Warner Music a vydává singl Botten Anna ve Skandinávii, který se takřka přes noc stává obrovkým hitem v což si ani on sám pořádně nedoufal. Botten Ana se stal tanečním megahitem konce roku 2006 a začátku roku 2007 v celé Evropě.
V polovině roku 2007 vydává Basshunter svůj druhý singl s názvem Dota, který opět během několika málo dní zakotvil na prvním místě skandinávských hitparád. Z normálního kluka, který vynikal v harní her na počítači se tak stáva umělec, který vystupuje téměř každý den po celém světě.

Příběh pokračuje.....Právě nyní Basshunter dokončil své debutové album "LOL", které je již jistě v každém obchodě blízko vás ...
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Morandi

2. září 2008 v 16:00
Morandi je rumunská pop music hudební skupina, jejímiž členy jsou Marius Moga a Andrei Ştefan Ropcea (Randi). Jméno kapely pochází z prvních dvou písmen Mogova příjmení a Ropcovy přezdívky.

Poté co se stali velmi úspěšnými v Rumunsku, jejich píseň Beijo se v létě 2005 umísťovala vysoko v mnoho evropských hitparádách, včetně v hitparádě MTV Evropa a v hitparádě World Chart Express. Morandi byly nominováni na Best Romanian Act na MTV Europe Music Awards 2005, ale cenu vyhráli Voltaj.

V MTV Romania Music Awards 2006, Morandi vyhráli cenu nejlepší písně (Best Song) za Beijo a ocenění nejlepší video (Best Video) za Falling Asleep. Jejich album Reverse se prodalo na 2 miliony kopií.

Dima Bilan

2. září 2008 v 15:59
Dima Bilan
Dima Bilan se narodil 24.12.1981 na jihu Ruska. Šel do školky, kde se jeho hudební schopnosti začaly rozvíjet.Když šel do školy, četl si texty a zpíval, předváděl se všude kde se dalo. Ve 2. třídě, sklidil úspěch ve školní jídelně, kde zazpíval píseň (v ruštině) ,Vše krásné je daleko'. Dokonce i ti, kteři ho neměli v lásce, oblíbili si ho. Když dozpíval, všichni tleskaly.
Po několika měsících do školy přišel hudební pedagog, s prosbou vyslyšet talentované děti. Po Dimově výkonu s písní ,V poli bříza stála', byl pedagog přesvědčen, že Dima musí v hudbě pokračovat. Ale jeho rodiče chtěli, aby dělal ,,lepší" práci než zpěv, takže hudební úspěch přišel později, než si Dima myslel. Když byl v 5.třídě, ihned ho přijali do hudební školy. K tomu, aby zde mohl Dima nastoupit byl nezbytný souhlas rodičů. Tady pomohla Dimova sestra, která rodiče přesvědčila, takže se museli smířit se zpěvem. Dima zde také zpíval ve sboru.
24.5.2008 vyhrál v Bělehradě Eurovision Song Contest .
Je rozkošnej♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ /* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Iron Maiden

2. září 2008 v 15:57
Významná heavymetalová skupina založená S. Harrisem (ročník 1957, předtím ve sk. Influence, Gypsy´s Kiss a Smiler) v r. 1976 v Londýně. Původně ovlivněni především Deep Purple.
Rance a Sullivan jsou brzy nahrazeni Murrayem (nar. 1955) a Angelem (vl. jm. Bob Sawyer). Zároveň Wilcock vystřídal Daye. Po půl roce odchází Murray i Angelo. V kapele se následně objevují Wapram, Thunderstick (vl. jm. Barry Purkins) a Moore. Po jediném koncertě Wapram a Moore odcházejí. Vrací se však Murray. Skupinu záhy opouštějí Wilcock a Thunderstick. U kytar se pak rychle střídají Topp a Cairns. K bicím přichází Sampson a k mikrofonu Di´Anno.
V r. 1978 vydávají vlastním nákladem 1. EP, které má úspěch v londýnských klubech. O rok později hrají na festivalu Heavy Metal Crusade (v Londýně), který je později označován za 1. koncert tzv. NWOBHM (nové vlny britského heavymetalu). Iron Maiden se stávají čelními zástupci této scény. Po EP The Soundhouse Tapes přichází do kapely T. Parsons. V témže roce se skupina ještě stačí objevit na kompilaci Metal For Muthas (na zn. EMI). Počátkem r. 1980 Parsonse vystřídal D. Stratton (ten vydrží pouze do konce roku, kdy na jeho post nastupuje A. Smith, ročník 1957).
Kapela má poměrně úspěšný singlový debut Running Free a 1. album znamená dokonce 4. příčku v angl. hitparádě. Po jeho vydání střídá u bicích D. Samsona C. Burr. Ještě v r. 1980 se na obalu SP Sanctuary poprvé objevuje příšerka Eddie, maskot kapely.
V r. 1981 je zpěvák Di´Anno nahrazen B. Dickinsonem ze sk. Samson (nar. 1958). V r. 1982 mají hit Run To The Hills a album "The Number Of The Best" (1982) je první v angl. hitparádě. V následujícícm roce přichází bubeník M. McBrain a kapela bude i v dalších letech vydávat vemi úspěšná alba: "Piece Of Mind" (1983) - 1. větší úspěch v USA, "Powerslave" (1984), Live After Death (1985, živé dvojalbum, verze na 2CD má 3 bonusy), "Somewhere In Time" (1986), "Seventh Son Of A Seventh Son" (1988) - opět první příčka v Anglii a (21).
Postupně se stále více prosazují i singly, m.j. Can I Play With Madness, Evil That Men Do, The Clairvoyant (všechny 1988), Infinite Dreams (1989), Holy Smoke (1990), Bring Your Doughter To The Slaughter (1991, jediný singl na 1. místě v Anglii) a Be Quick Or Be Dead (1992). Mezitím, v r. 1990, vydala EMI 10 minialb tvořených vždy dvojicí 12-palcových singlů (rovněž velmi úspěšné). V tomtéž roce vydává sólový singl a debutové album Bruce Dickinson. V té době přišel do Iron Maiden Holanďan J. Gers na místo A. Smithe (založil sk. A:S: a. P. - v r. 1989 album Silver Gold).
Náhradou za Dickinsona se na konci r. 1993 stal B. Bayley, ze sk. Wolfsbane. Dickinson se vrací v r. 1999.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Anette a Tuomas

24. května 2008 v 20:36 | Marsí a Káťa
Stále častěji nalétáme fotky Anette a Tuomase spolu. Ne jen na fotkách, ale i na interwiích apod. ti dva jsou prostě furt spolu! Copak spolu chodí?? O tom se totiž nikde nepíše!!!!
 
 

Reklama
Reklama